Kino Kuki

Kuki kino ti umožní sledovať skvelé filmy v HD rozlíšení a bez reklám priamo v obývačke. Je to moderná videopožičovňa priamo v televízore. Každý film si môžeš požičať na 48 hodín za jednorazový poplatok. Koľkokrát si ho stihneš pozrieť, je na tebe. Ak si milovník filmov, poteší ťa, že vylepšenie Naviac kinoNaviac kino plus, ti umožní sledovať až stovky filmov za jeden mesačný paušál.

Na skvelé filmy už nemusíš nikam chodiť.

S Kuki zažiješ kino priamo v obývačke.

Svojich obľúbených filmových hrdinov si vychutnáš v najvyššej kvalite obrazu a zvuku a to práve s Kuki kino. Požičiavaj si filmy až na 48 hodín, výber je široký a niektoré si pustíš aj zdarma.


Filmy v tejto ponuke sú vo vysokom rozlíšení, so slovenským aj originálnym dabingom a slovenskými titulkami. A samozrejme s podporou domáceho kina, aby si všetci mohli užiť ten najlepší filmový zážitok v prostredí domova.

Kuki kino

Kuki dbá na kvalitu.

Pohodlne, jednoducho a rýchlo, všetko v HD kvalite a celkom bez reklám. S titulkami, dabingom alebo v pôvodnom znení.

Všetko v HD kvalite

Všetky nové filmy sú k dispozícii vo vysokom rozlíšení "Full HD".

Titulky

Sleduj film v originálnom znení, s dabingom alebo titulkami. Ako v kine.

Dabing

Chceš dabing? Nie je to pre Kuki problém, rada ti ho pustí.

Kľudne si odbehni, Kuki počká.

Kuki ti film prehrá, koľkokrát chceš.

Môžeš zostať v kine 48 hodín a na film sa pozrieť hneď niekoľkokrát. Môžeš ho kedykoľvek zastaviť, pustiť znova a nikdy tak o nič neprídeš.

Kuki premieta, koľkokrát chceš

Vyberaný filmový vkus.

Si filmový fanúšik?
Kuki se vyzná a vyberá len to najlepšie.

Učiteľka

Zdanlivo empatická a láskavo vyzerajúca učiteľka manipuluje prostredníctvom svojich žiakov ich rodičov za účelom osobného obohatenia, či už v podobe materiálnych výhod, či dokonca vidiny milostného pomeru.

Muž z ocele

Mladý chlapec zistí, že má mimoriadne schopnosti a že nie je z tejto planéty. Ako mladý muž sa vydá na cestu zistiť, odkiaľ pochádza a s akým zámerom bol vyslaný na Zem.

Zaujíma ťa aké filmy nájdeš v Kuki kine?