Kino Kuki

Kuki kino ti umožní sledovať skvelé filmy v HD rozlíšení a bez reklám priamo v obývačke. Je to moderná videopožičovňa priamo v televízore. Každý film si môžeš požičať na 48 hodín za jednorazový poplatok. Koľkokrát si ho stihneš pozrieť, je na tebe. Ak si milovník filmov, poteší ťa, že vylepšenie Naviac kinoNaviac kino plus, ti umožní sledovať až stovky filmov za jeden mesačný paušál.

Na skvelé filmy už nemusíš nikam chodiť.

S Kuki zažiješ kino priamo v obývačke.

Svojich obľúbených filmových hrdinov si vychutnáš v najvyššej kvalite obrazu a zvuku a to práve s Kuki kino. Požičiavaj si filmy až na 48 hodín, výber je široký a niektoré si pustíš aj zdarma.


Filmy v tejto ponuke sú vo vysokom rozlíšení, so slovenským aj originálnym dabingom a slovenskými titulkami. A samozrejme s podporou domáceho kina, aby si všetci mohli užiť ten najlepší filmový zážitok v prostredí domova.

Kuki kino

Kuki dbá na kvalitu.

Pohodlne, jednoducho a rýchlo, všetko v HD kvalite a celkom bez reklám. S titulkami, dabingom alebo v pôvodnom znení.

Všetko v HD kvalite

Všetky nové filmy sú k dispozícii vo vysokom rozlíšení "Full HD".

Titulky

Sleduj film v originálnom znení, s dabingom alebo titulkami. Ako v kine.

Dabing

Chceš dabing? Nie je to pre Kuki problém, rada ti ho pustí.

Kľudne si odbehni, Kuki počká.

Kuki ti film prehrá, koľkokrát chceš.

Môžeš zostať v kine 48 hodín a na film sa pozrieť hneď niekoľkokrát. Môžeš ho kedykoľvek zastaviť, pustiť znova a nikdy tak o nič neprídeš.

Kuki premieta, koľkokrát chceš

Vyberaný filmový vkus.

Si filmový fanúšik?
Kuki se vyzná a vyberá len to najlepšie.

Backstage

Ži svoj život.. V to verí a podľa toho žije mladý zaľúbený pár spod Tatier plný ideálov a snov, Mary a Buddy. Spoločne so svojou tanečnou skupinou West Coast Crew snívajú o lepšej tanečnej budúcnosti a bohatstve. Najviac húževnatý je Buddy, ktorý je pre výhru schopný obetovať takmer všetko, aj lásku…

Amazing Spider-Man

Byť Spider-Manom je skvelé. Peter Parker nepozná úžasnejší pocit než sa preháňať medzi mrakodrapmi, byť skutočným hrdinom a tráviť čas s milovanou Gwen. Byť Spider-Manom ​​ale má aj svoju cenu: jedine Spider-Man je schopný ochrániť Newyorčanov pred tými, ktorí mesto ohrozujú.

Zaujíma ťa aké filmy nájdeš v Kuki kine?