Kino Kuki

Služba Kino je súčasťou každej Kuki. Umožní ti sledovať skvelé filmy v HD rozlíšení a bez reklamy priamo v obývačke. Je to moderná videopožičovňa priamo v televízore. Máš dve možnosti. Ak máš záujem o konkrétny film, môžeš si ho požičať na 48 hodín za jednorázový poplatok.

Ak si milovník filmov, poteší ťa vylepšenie Naviac kino a Naviac kino plus. Tie ti umožnia sledovať stovky filmov za mesačný paušál.

Kuki funguje všude.

Na skvelé filmy už nemusíš nikam chodiť

S Kuki zažiješ kino priamo v obývačke

Obľúbených filmových hrdinov si užiješ v najvyššej kvalite obrazu a zvuku, a to práve s Kuki kino. Požičaj si filmy zo širokej ponuky až na 48 hodín a niektoré dokonca zadarmo.


Filmy v tejto ponuke sú vo vysokom rozlíšení, s dabingom, v originálnom znení aj s titulkami. A samozrejme s podporou domáceho kina, aby si všetci mohli užiť ten najlepší filmový zážitok v prostredí domova.

Kuki kino

Kuki dbá na kvalitu

Pohodlne, jednoducho a rýchlo, v HD kvalite a celkom bez reklamy. S titulkami, dabingom alebo v pôvodnom znení.

Všetko v HD kvalite

Všetky nové filmy sú k dispozícii vo vysokom rozlíšení "Full HD".

Titulky

Sleduj film v originálnom znení, s dabingom alebo titulkami. Ako v kine.

Dabing

Chceš dabing? Nie je to pre Kuki problém, rada ti ho pustí.

Kľudne si odbehni, Kuki počká

Kuki ti film premietne, koľkokrát chceš

Môžeš zostať v kine 48 hodín a na film sa pozerať hneď niekoľkokrát. Môžeš ho kedykoľvek zastaviť, pustiť znovu a nikdy tak o nič neprídeš. Tiež sa môžeš začať pozerať doma na televízore a potom film dopozerať napr. na chalupe na počítači. Znovu už neplatíš, môžeš sledovať koľkokrát chceš.

Kuki premieta, koľkokrát chceš

Vyberaný filmový vkus

Si filmový fanúšik?
Kuki sa vyzná a vyberá len to najlepšie

Backstage

Ži svoj život.. V to verí a podľa toho žije mladý zaľúbený pár spod Tatier plný ideálov a snov, Mary a Buddy. Spoločne so svojou tanečnou skupinou West Coast Crew snívajú o lepšej tanečnej budúcnosti a bohatstve. Najviac húževnatý je Buddy, ktorý je pre výhru schopný obetovať takmer všetko, aj lásku…

Amazing Spider-Man

Byť Spider-Manom je skvelé. Peter Parker nepozná úžasnejší pocit než sa preháňať medzi mrakodrapmi, byť skutočným hrdinom a tráviť čas s milovanou Gwen. Byť Spider-Manom ​​ale má aj svoju cenu: jedine Spider-Man je schopný ochrániť Newyorčanov pred tými, ktorí mesto ohrozujú.

Zaujíma ťa, aké filmy nájdeš v Kuki kine?