Adventné kolekcie 2019

30. 11. 2019 | Zaujímavosti

 

Prichádzame s nádielkou plnou filmov a rozprávok

Vianoce sú sviatky plné pohody, radosti a časom stráveným s rodinou. Niektorým iba malý darček vykúzli veľký úsmev na tvári. Veríme, že vykúzlime úsmev na tvári aj tebe a spríjemníme ti vianočné sviatky ešte viac. Prinášame ti poriadnu nádielku filmov a rozprávok v podobe vianočného darčeka. Všetky kolekcie nájdeš v sekcii Seriály priamo v televízii Kuki, ktoré sú automaticky radené na predné pozície, hneď za obľúbené seriály. Veríme, že ich len tak neprehliadneš.

Adventné kolekcie dostupné až do 26. januára

Všetky filmy budeš mať sprístupnené od 1. decembra až do 26. januára 2020. Hneď prvú adventnú nedeľu získaš vianočnú nádielku s množstvom filmov a rozprávok, ktoré môžeš využívať dva mesiace zadarmo. Každá zo zbierok má okolo 50 nahrávok, ktoré si môžeš po dobu dvoch mesiacov spustiť. Ak nemáš zaplatenú službu Naviac seriály, nezúfaj. Kolekciu od nás získavaš formou darčeka. *

* Potrebuješ mať iba sprístupnený kanál, z ktorého je nahrávka zhotovená

Všetky žánre na jednom mieste

 
 

České filmy

V sekcii s českými filmami samozrejme nemôžu chýbať komédie, dráma ale aj čiernobiele filmy. Konkrétne sa môžeš tešiť na český film Baba z ľadu, Domácá opatera, Inštalatér či Obecná škola.

 
 

Akčné filmy

Ak máš rád dobrodružstvo a poriadna akcia ti nie je cudzia, tak si pamätaj, že máš čo robiť, aby si všetko stihol. Poriadnu jazdu zažiješ, keď si pustíš ságu Star Wars, Kill Bill, Spider-Mana či Ant-Mana.

 
 
 

Komédie a romantika

Zábavu a smiech ti prinesú tiež komediálne príbehy Ace Ventura, Bad Boys či Krotitelia duchov. Chceš si s drahou polovičkou vytvoriť láskyplnú atmosféru? Poriadnu várku romantiky a srandy ti prinesie Denník Bridget Jonesovej s René Zellweger, Láska na Kari či Mickeyho modré oči.

 
 

Animované a české rozprávky

Veríme, že táto sekcia poteší hlavne najmenších divákov, a to množstvom animovaných rozprávok. Dospelákom spríjemní vianočnú atmosféru české rozprávky, kde nesmie chýbať Nesmrtelná teta, Škola princů a Jezerní královna a pre najmenších zákazníkov máme naservírovný Madagaskar, Kung Fu Pandu či Wall-E.

Ak ešte nemáš televíziu Kuki, vyskúšaj si ju na 14 dní zadarmo a môžeš si tak spríjemniť vianočný čas vďaka filmom a rozprávkam, ktoré na teba čakajú 2 mesiace zadarmo. Stačí si len vybrať tarifu a prvé dva týždne môžeš sledovať všetko bezplatne.