Adventné kolekcie filmov a rozprávok 2020

28. 11. 2020 | Zaujímavosti

PREDLŽUJEME ADVENTNÉ KOLEKCIE DO 28. FEBRUÁRA 2021.

Tradície sa majú dodržiavať, a pre tie vianočné to platí dvojnásobne. Ako darček od nás získavaš adventné kolekcie filmov a rozprávok zdarma. Niekoľko týždňov si s nimi užiiješ tú správnu domácu pohodu. Čaká na teba 6 filmami nabitých zbierok s dokopy vyše 600 filmami a rozprávkami zdarma!

Adventné kolekcie budeme v telke Kuki uverejňovať postupne. V prvú adventnú nedeľu 29. novembra 2020 od nás dostaneš zbierku českých a slovenských filmov a k tomu navyše aj obľúbené komédie a romantické filmy. Spríjemni si s Kuki čakanie na Vianoce pohodovými filmami! Ďalej sa môžeš tešiť na životopisné snímky, akčné filmy či české alebo animované rozprávky. Poslednú adventnú nedeľu už budeš mať sprístupnené všetky kolekcie, takže Vianoce sa môžu začať.

Dátum zverejneniaAdventná kolekcia
29. novembra 2020České a slovenské filmy, Komédie a romantika
6. decembra 2020Životopisné filmy
13. decembra 2020Akčné filmy
20. decembra 2020Animované rozprávky, České rozprávky


Zoznam filmov a rozprávok

 

Adventné kolekcie nájdeš v sekcii Seriály v telke Kuki, a to na predných pozíciach, hneď za obľúbenými seriálmi. Určite ich neprehliadneš. Jediné, čo potrebuješ, je mať sprístupnený kanál, z ktorého bola nahrávka filmu vytvorená.

Nemusíš sa báť, že ti nejaký film alebo rozprávka utečie. Všetky filmy budeš mať zdarma dostupné až do 28. februára 2021. Ak sa nechceš zdržovať vyberaním, dáme ti pre každú kolekciu niekoľko tipov na tituly, ktoré by bolo hriech si nepozrieť.

Kuki na 14 dní zadarmo

 

České a slovenské filmy (od 29. 11.)

Čo by to bol za advent bez českej a slovenskej klasiky? Zasmej sa na komédiach Pupendo, Teroristka, Kolja, Teória tigra alebo Staříci. Zo staršej tvorby ťa môžu zaujať filmy Ostro sledované vlaky, Tajomstvo hradu v Karpatoch alebo Což takhle dát si špenát. Uniknúť by ti nemala ani oceňovaná dráma z prostredia slovenskej dediny Nech je svetlo. Zoznam všetkých filmov nájdeš tu.

 

Komédie a romantika (od 29. 11.)

Chceš sa smiať, až sa budeš chytať za brucho? Tak si pozri niečo z kolekcie plnej komédií. Zlepši náladu sebe aj svojej rodine klasikami ako Policajná akadémia, Maska, Žandár zo Saint Tropez alebo Miss špeciálny agent. Radosť ti urobí aj Storočný starček, ktorý vyliezol z okna a zmizol alebo Garfied pátrajúci po svojom štvornohom kamarátovi. 

Spoločne s komédiami prinesieme aj romantické filmy. Ak si milovníkom príbehov plných emócií a dojatia, tak teraz dávaj pozor. Máme pre teba snímky ako Pýcha a predsudok, Voda pre slony, Duch, Osobný strážca i psychologicko-romantické dielo Raňajky u Tiffanyho. Zoznam všetkých filmov nájdeš tu.

 

Životopisné filmy (od 6. 12.)

Sú dni, keď má človek náladu skôr na vážnejšiu tvorbu, pri ktorej ide humor stranou. Pre takéto okamihy sme tento rok prichystali úplnú novinku – životopisné filmy. Snímka Sociálna sieť ťa zavedie do čias, keď vznikal Facebook, poučné dielo Ján Palach zasa do posledných mesiacov života tejto významnej osobnosti. Pozri si tiež Železnú lady, Mladého Winstona, Letca,Vlka z Wall Street alebo si pusť umelecký film S láskou Vincent, ktorý popisuje osud maliara Vincenta van Gogha.

 

Akčné filmy (od 13. 12.)

Trochu adrenalínu nikdy nikomu nezaškodilo! Ak máš rád, keď je to na obrazovke riadne napínavé, určite oceníš kolekciu akčných filmov. Zapotíš sa u sérií filmov Expendables, Rambo či 96 hodín. Ak stále nebudeš mať dosť, zapni si v Kuki dobre známych Mužov v čiernom, Fantastické zvery a ich výskyt či Hellboya. Alebo ťa skôr zláka dobrodružná Legenda o Tarzanovi?

 

Animované rozprávky (od 20. 12.)

Deti nebudú vedieť, na čo sa skôr dívať! Okrem hraných rozprávok nájdu v Kuki poriadnu porciu animovaných filmov. O pozornosť malých divákov sa budú uchádzať animáky Ako vycvičiť draka, Ferdinand, Ratatouille či nešikovní kutilovia Pat a Mat. Zaujať ťa môže aj hudobný animák Coco alebo športovo ladený film Hurá na futbal. Zaspomínaš si na detské časy a pozrieš si nejaký animák aj ty?

 

České rozprávky (od 20. 12.)

Vianoce a hrané české rozprávky? To je nerozlučná dvojka! Princovia a princezné, čerti, vodníci, králi a boj dobra a zla. To všetko na teba čaká v kolekcii České rozprávky. Z najnovších snímkov ťa poteší Hodinárov učeň a Pravý rytier, zo starších nevynechaj Kačenku a strašidlá ani Princa Bajaju. Chýbať samozrejme nebudú ani Tri oriešky pre Popolušku. Veríme však, že deťom i dospelým vykúzli úsmev na perách každá rozprávka v kolekcii.