Ako objednať Kuki cez internet

12. 02. 2019 | Kuki funkcie

Ponúkame Vám jednoduchý návod na to, ako objednať Kuki cez internet a hneď ju začať používať. 

 

1. Objednanie služby Kuki je možné na stránke www.kukitv.sk. Na hornej lište kliknete na objednať Kuki, vyberiete si tarifu, ktorá Vám vyhovuje a kliknete na Chcem Kuki.

 

obj

 

2. Momentálne je Kuki na 14 dní zadarmo. Takže v ďalšom kroku sa zobrazí dátum, dokedy je Kuki zadarmo, odkedy začnete platiť a akú sumu. 3 dni pred koncom bezplatného obdobia Vás Kuki upozorní na blížiaci sa koniec bezplatného obdobia a v prípade, že nechcete ďalej službu využívať, tak ju jednoducho zrušíte vo svojom Kuki konte.

 

2

 

3. Potom nasleduje registrácia do Kuki konta, kde máte svoju Kuki pod dohľadom. Email a heslo, ktoré uvediete, je zároveň Vašim Kuki ID (prihlasovacíme menom) a heslom, cez ktoré sa zaregistrujete do jednotlivých aplikácii a zariadení, kde budete chcieť Kuki pozerať.

 

registr

 

4. Po registrácii Vám bude zaslaný email, na overenie emailovej adresy. Overenie emailu je dôležité, pretože sem Vám budú chodiť všetky dôležité upozornenia o zmenách na vašom účte a službe Kuki. Email jednoducho overíte kliknutím na odkaz v texte emailu.

 

email

 

5. Teraz už môžete Kuki objednať. Prečítate si Všeobecné obchodné podmienky a ak s nimi súhlasíte, zaškrtnite políčko so súhlasom a kliknite na tlačidlo objednať.

 

f

 

6. Objednaním dôjde k presmerovaniu na zabezpečenú platobnú bránu GoPay. Dočasne bude na účte rezervované 0,10 € pre autorizáciu platobnej karty. Žiadne peniaze však nebudú stiahnuté z Vášho účtu. Po uplynutí 14 dňového bezplatného obdobia bude automaticky účtované predplatné na mesiac dopredu. Bezplatné obdobie je možné ukončiť kedykoľvek počas jeho priebehu bez akýchkoľvek poplatkov.

Bližšie informácie o tejto platobnej bráne GoPay môžete nájsť na www.gopay.com. GoPay môžete využívať aj na iné platby cez internet.

Vloženie platobnej karty aj počas bezplatného obdobia je z dôvodu pohodlnejšieho používania služieb pre zákazníkov a z dôvodu možnosti zneužívania bezplatného obdobia. Väčšina zákazníkov, ktorí si odskúšajú službu Kuki, ju využíva aj ďalej. Nemusia nič urobiť a služba im pokračuje bez prerušenia. Ak chcete ukončiť službu Kuki, jednoducho odstránite platobnú kartu z Kuki konta.

V prípade že nechcete platiť za službu Kuki platobnou kartou, možete platiť aj prevodom na účet. V tomto prípade Vám zaniká možnosť využitia 14 dňového bezplatného obdobia.

gopay

 

7. Teraz už môžete začať Kuki využívať. Stačí si ju cez Vaše Kuki ID a heslo (email a heslo, ktoré ste použili na registráciu) nainštalovať do zariadenia, na ktorom chcete Kuki sledovať.

moje konto

 

V prípade akýchkoľvek nejasností s inštaláciou, nadstavením, ovládaním a zapojením Kuki si môžete pozrieť ďalšie krátke blogy s inštrukciami v sekcii KUKI FUNKCIE alebo kontaktovať naše call centrum.

 

Chcem Kuki na 14 dní zadarmo

+421 2 7727 9977
spytajsa@kukitv.sk