Australian Open online: Sleduj Eurosport HD

04. 02. 2021 | Zaujímavosti

Grandslamová sezóna je tu! Už tradične ju odštartuje turnaj Australian Open, ktorý sa tento rok odohrá o tri týždne neskôr než zvyčajne, a to v termíne od 8. do 21. februára 2021. Všetky zápasy si pozrieš na staniciach Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD. Obe stanice sú súčasťou televíznej tarify Kuki veľká, ktorú máš 14 dní zadarmo.

Obháji Srb Novak Djokovič a Američanka Sofia Keninová vítazstvo z minulého ročníka? Sleduj zápasy online v televízii Kuki na kanáloch Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD. Žiaden zápas ti neunikne – tenis si pozrieš naživo alebo neskôr zo záznamu.

Navyše záleží len na tebe, či si zápasy pustíš na televízore, cez počítač, na mobile alebo tablete.

 

Kde sledovať Australian Open online

Je to jednoduché – stačí si pustiť jeden z kanálov Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD, ktoré sú súčasťou telky Kuki. Čo je Kuki? Ide o internetovú televíziu bez viazanosti, ktorá ponúka vysielanie vyše 136 TV staníc.

Môžeš sa dívať na 1 fixnom zariadení (set-top box alebo smart TV) a 5 mobilných zariadeniach (mobil, tablet, webový prehliadač). Väčšinu programov si naviac prehráš až 7 dní spätne.

 

Sledovať Australian Open zdarma

Ako to funguje?

Prvých 14 dní máš na vyskúšanie zadarmo. Tri dni pred koncom skušobného obdobia ťa e-mailom upozorníme, že využívanie televízie Kuki zdarma končí. Po uplynutí bezplatného obdobia sa automaticky zaúčtuje predplatné na ďalší mesiac. Ak nebudeš chcieť prejsť do platenej verzie Kuki, stačí službu zrušiť ešte pred uplynutím 14-dňovej skúšobnej doby – tým pádom nič nezaplatíš.