Kolekcia Spider-Man v Kuki kine

24. 06. 2019 | Kuki kino

Od štvrtka sa to začne v kinách hemžiť fanúšikmi Marveloviek. Dlho očakávaný film Spider-Man: Far from Home, ktorý naväzuje na Avengers: Endgame, štartuje svoju premiéru vo štvrtok 4. júla 2019. Spider-Man: Far from Home sa bude odohrávať v Európe a mimo iného sa film natáčal aj v Českej republike. Ak sa chystáte na nového Spider-Mana do kina a chceli by ste si ešte osviežiť pamäť staršími filmami, tak je najvyšší čas. 

 

V Kuki kine si teraz môžeš zapožičať všetky predchádzajúce diely za jednorázový poplatok 1,90  alebo 3 . Urobte si kino v pohodlí domova, pozvite kamarátov, prichystajte nejaké maškrty a ponorte sa do deja komiksových postavičiek. 

Kto by nepoznal Spider-Mana, komiksovú postavičku od tvorcov Marvel Studio. Peter Parker alias Spider-Man je jednou z najúspešnejších a najstarších marvelovských postáv, ktorá zožala úspech po celom svete. Vy si teraz môžete jednotlivé filmy zakúpiť za jednorázový poplatok v Kuki kine. Najnovší animovaný Spider-Man: Paralelné svety je možno zakúpiť za 3  a všetky ostatné filmy môžete mať za 1,90 Nájdete tu trilógiu klasického Spider-Mana, Amazing Spider-Man 1,2 a najnovšieho animovaného Spider-Mana: Paralelné svety.

 

 

 

 

Desiatky filmov za jeden poplatok

 

Spider-Man: Paralelné svety

Klasického Spider-Mana, ktorého stvárnil Tobey Maguire, videl aspoň raz každý z nás. Vy sa teraz môžete tešiť na nové diely , ktoré vyšli z dielne štúdia Marvel. Podľa tejto komiksovej predlohy vznikol skvelý film Spider-Man: Paralelné svety

Tvorcovia filmových hitov Lego príbeh a 21 Jump Street spojili svoje schopnosti a talent, aby svojim divákom ponúkli nový paralelný svet, ktorý ešte nepoznali. Ponúknu vám doteraz nepoznaný svet v novom vizuálnom štýle. No, presvedčte sa sami.