Koniec leta a jeseň budú v Kuki nabité športom

12. 08. 2021 | Zaujímavosti

Formula 1, Európska liga UEFA ale aj Hokejová liga majstrov. Záver leta a celú jeseň sa v Kuki ponesie v znamení veľkých športových udalostí. A ty by si u toho nemal chýbať! S tarifou Kuki veľká, ktorú ti dáme na 14 dní zdarma, môžeš sledovať všetky športové programy v Kuki. Vďaka tomu ti neunikne žiadna z nižšie uvedených udalostí.

 

Elitné boxerské galavečery (Sport 1 HD a Sport 2 HD)

V období od 14. do 28. augusta na teba čakajú hneď tri exkluzívne súboje boxerov. Najprv si to na programoch Sport 1 a Sport 2 rozdajú John Riel Casimero s Kubáncom Guillermom Rigondeauxom a o pár dní neskôr príde na rad naozajstná lahôdka pre fanúšikov: zápas medzi legendárnym Mannym Pacquiaem a Erollom Spencom Jr.

 

Hokejová liga majstrov (Sport 1 HD a Sport 2 HD)

Champions Hockey League, alebo aj Hokejová liga majstrov získava na popularite. Aj tento rok sa jej zúčastní Slovan Bratislava, ale aj české kluby Oceláři Třinec, Sparta Praha a Mladá Boleslav. Champions Hockey League odštartuje 26. augusta.

 

Formule 1 (Sport 1 HD a Sport 2 HD)

Sezóna Formule 1 je v plnom prúde a súboj o titul šampióna medzi Lewisom Hamiltonom a Maxom Verstappenom začína byť poriadne napínavý. Milovníci F1 si na svoje prídu od 29. augusta, kedy po letnej prestávke seriál Formuly 1 pokračuje. Všetky preteky bežia na programoch Sport 1 a Sport 2.

 

US Open (Eurosport 1 a Eurosport 2 HD)

Čo by to bol za tenisový rok bez amerického US Open? Jeden z najlepších tenisových turnajov v tomto športe na programoch Eurosportu uvidíš od 30. augusta.

 

Európska liga a Európska konferenčná liga (Sport 1 HD a Sport 2 HD)

Najlepší európsky futbal nesmie na obrazovkách Kuki chýbať. Od 5. septembra na Sport 1 a Sport 2 štartuje hlavná fáza Európskej ligy UEFA a od 16. septembra skupinová fáza úplne novej Európskej konferenčnej ligy UEFA.

 

NHL (Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD)

Nová sezóna hokejovej NHL odštartuje 13. októbra, a to rovno parádnym súbojom: stretne sa Vegas Golden Knights a nováčik súťaže Seattle Kraken. Od októbra do júna na teba na Nova Sport čakajú stovky ďalších zápasov najlepšej hokejovej ligy sveta.

 

Ako funguje Kuki na skúšku

Prvých 14 dní máš na vyskúšanie zadarmo. Tri dni pred koncom skušobného obdobia ťa e-mailom upozorníme, že využívanie televízie Kuki zdarma končí. Po uplynutí bezplatného obdobia sa automaticky zaúčtuje predplatné na ďalší mesiac. Ak nebudeš chcieť prejsť do platenej verzie Kuki, stačí službu zrušiť ešte pred uplynutím 14-dňovej skúšobnej doby – tým pádom nič nezaplatíš.