NHL live: Sleduj zápasy na Nova Sport

12. 01. 2021 | Zaujímavosti

Poprvýkrát od marca 2020 sa do akcie vracajú všetky tímy NHL, a ty by si u toho nemal chýbať! Nová sezóna najlepšej hokejovej ligy sveta štartuje už v stredu 13. januára. Napínavé súboje o každý meter ľadu sleduj na staniciach Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD. Obe stanice sú súčasťou televízneho tarifu Kuki veľká, ktorý máš k dispozícii 14 dní zadarmo.

Sledovať NHL zdarma

Svojmu obľúbenému tímu môžeš s programami Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD fandiť naživo, ale pokiaľ v noci nerád vstávaš, pokojne si zápas pusti zo záznamu.

Navyše záleží len na tebe, či si prenos pustíš na televízore, cez počítač, na mobile alebo tablete.

 

Kde sledovať NHL online

Je to jednoduché – stačí si pustiť jeden z kanálov Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD, ktoré sú súčasťou telky Kuki. Čo je Kuki? Ide o internetovú televíziu bez viazanosti, ktorá ponúka vysielanie vyše 136 TV staníc.

Môžeš sa dívať na 1 fixnom zariadení (set-top box alebo smart TV) a 5 mobilných zariadeniach (mobil, tablet, webový prehliadač). Väčšinu programov si naviac prehráš až 7 dní spätne.

 

Kedy a na koho sa dívať

Sezóna National Hockey League 2020/2021 začína 13. januára duelom medzi rivalmi Philadelphia Flyers a Pittsburgh Penguins. Od tej chvíle ťa čaká množstvo zápasov všetkých 31 celkov. Ani tento rok nebudú v NHL chýbať české a slovenské nádeje. Nenechaj si ujsť góly útočníkov Davida Pastrňáka a Tomáša Hertla, zákroky brankára Petra Mrázka alebo tvrdú hru obrancu Zdena Cháry.

Sledovať NHL zdarma

Ako to funguje?

Prvých 14 dní máš Kuki na vyskúšanie zadarmo. Tri dni pred koncom skušobného obdobia ťa e-mailom upozorníme, že využívanie televízie Kuki zdarma končí. Po uplynutí bezplatného obdobia sa automaticky zaúčtuje predplatné na ďalší mesiac. Ak nebudeš chcieť prejsť do platenej verzie Kuki, stačí službu zrušiť ešte pred uplynutím 14-dňovej skúšobnej doby – tým pádom nič nezaplatíš.