Pridávame novú stanicu Šláger Premium HD

02. 02. 2021 | Programové zmeny

Hudobnú stanicu Šláger Premium HD si mohol len nedávno sledovať na pozícii promo kanálu v Kuki. Ak aj ty patríš medzi tých, ktorí si doma radi púšťajú obľúbené česko-slovenské šlágre a ľudovky, určite budeš mať z našej novinky radosť. Od februára totiž zaraďujeme Šláger Premium HD do stálej programovej ponuky Kuki, presnejšie do taríf Kuki extra, Kuki veľká a Kuki malá.

 

Akú hudbu nájdeš na Šláger Premium HD?

Kandráčovci

Slovenská skupina Kandráčovci z východného Slovenska spieva ľudové piesne, ale i piesne z vlastnej tvorby. Nielen na stanici Šláger Premium HD patria k obľúbeným interpretom.

 

Duo Jamaha

Hudobná skupina zložená z otca Alfonza a syna Mariána Kotvanových zo Záhoria. V repertoári majú česko-slovenské ľudovky, moderné piesne, ale aj hity hrané na zábavách.

 

Šlágr Parta

Náladu ti zlepší aj hudobná skupina Šlágr Parta so svojimi chytľavými melódiami, ktoré ťa určite roztancujú.

 

Ako si pridať kanál

Ak si chceš pridať Šláger Premium HD medzi svoje vybrané TV stanice, urobíš tak jednoducho vo svojich nastaveniach v Kuki konte. Zvolené TV stanice si môžeš meniť vždy raz do mesiaca. Ak by si s niečím potreboval pomôcť, neváhaj nás kontaktovať e-mailom na spytajsa@kukitv.sk, v správach na Facebooku alebo na zákazníckej linke +421 277 279 977.