Nová televízia Kuki pre Apple TV

06. 06. 2019 | Platforma Kuki

Vitajte na planéte Kuki! Neustále sa snažíme naše služby vylepšovať tak, aby vám vyhovovali čo najviac a snažíme sa držať krok s vývojom nových produktov rozširovať podporu našich zariadení. Dnes pre Vás máme pripravenú skvelú správu a veríme, že potešíme nielen našich zákazníkov. Kuki môžete oddnes sledovať na Apple TV! 

 

Dnešok sa pre niektorých z vás stane dňom D. Očakávaná aplikácia Kuki pre Apple TV je tu a vy si tak môžete užiť veľa televíznej zábavy s Kuki. Jedinou podmienkou pre sledovanie našej televízie je mať Apple TV 4. generácie

 

Kuki môžete teraz sledovať v pohodlí domova vo svojej Apple TV. Prinášame vám ľahké vyhľadávanie a orientáciu v televíznom obsahu. Už nebudete závislí na televíznom programe a na čase, kedy sa konkrétne filmy vysielajú. Kuki sa zameriava na tituly, ktoré môžete sledovať okamžite a prehľadneNoviniek, ktoré Kuki prináša je veľa:

  • nový design,
  • všetko na jednom mieste,
  • jednoduché a prehľadné vyhľadávanie,
  • vyhľadávanie titulov podľa názvov relácii, žánrov, hercov, rokov alebo hodnotenia,
  • iba na pár klikov vám prinesie viac ako 33 000 filmov a relácií o celkovej dĺžke viac ako 25 000 hodín.

 

Chytrá televízia Kuki funguje na internete od akéhokoľvek poskytovateľa. Nalaďte sa na tú správnu vlnu a užijete si veľa televíznej zábavy. Už nemusíte mať starosti s tým, že nestihnete svoj obľúbený seriál alebo film. Kuki vám prehraje relácie až 7 dní spätne a sledovať ju môžete hneď na niekoľkých zariadeniach. Chcete si večer pustiť film, ale vaše dieťa sa chce pozerať na rozprávky? To nie je žiadny problém. Kuki vyzerá na všetkých zariadeniach rovnako a nezáleží, či sa budete pozerať na filmy alebo relácie v televízore, počítači, notebooku alebo tablete. Automaticky si dokáže synchronizovať všetok obsah. Čo to pre vás znamená? Rozpozeráte si film v televízii a potom ho môžete dopozerať napríklad v posteli na telefóne. Sledujte televíziu kedykoľvek a kdekoľvek.