Nová verzia Kuki

05. 04. 2019 | Zaujímavosti

Každý z nás z roka na rok dospieva a vyvíja sa. Rovnako je to aj s našou telkou Kuki, ktorá dospela a pretransformovala sa na niečo nové a oveľa lepšie, ako ste doteraz poznali. A to vám teraz predstavujeme! Vitajte na novej planéte KukiČaká vás nespočetné množstvo televíznej zábavy, ktorá vás pohltí vo svete digitálnej televízie. Nalaďte sa na tú správnu vesmírnu vlnu s novou Kuki!

 

 

 

 

 

Ako sme už písali na našich facebookových stránkach, máme pre vás nachystan novinky, ktoré budeme postupom času zverejňovať. Snažíme sa naše služby neustále zlepšovať, inovovať a posúvať ich dopredu. Ako prví pre vás máme pripravenú novú verziu Kuki, ktorá sa bude prezentovať vo vesmírnom štýle. Hovoríte si: „prečo práve vesmír“? Vesmír pre nás predstavuje nekonečné možnosti, ktoré nikde nekončia. Vnímame ho ako ininšpiráciu, ktorú náš tím posúva stále dopredu, až za hranice možností.

 

Vynímočné množstvo obsahu

Hlavní změna, kterou jistě oceníte, je snadné vyhledávání a orientace v televizním obsahu. Už nebudete závislí na televizním programu a na čase, kdy jsou konkrétní filmy či relace vysílány. Kuki se zaměřuje na tituly, které uživatelé mohou sledovat okamžitě a přehledně jim je v nabídce předkládá. Novinka, kterou Kuki přinesla, je vyhledávání podle názvů pořadů, žánrů, uživatelského hodnocení a také podle jmen herců a tvůrců. Kuki vám jednoduše usnadní život a pouze pár kliky přinese více jak 33 000 pořadů o délce přes 25 000 hodin.

 

Nová verzia Kuki v Android TV

 

Pre tých z vás, ktorí máte televíziu s operačným systémom Android TV máme skvelú správu! Už oddnes si  môžete novú verziu Kuki spustiť. Umožní vám sledovanie obľúbených relácii bez toho, aby ste museli poznať televízny program a presný čas vysielania. Každému užívateľovi přizpôsobí ponuku aj nastavenie obsahu, ktorý nájdete na jedinej stránke. Nie je to perfektné?

 

Jednoduchý návod pre inštaláciu Kuki na Android TV nájdete tu.

Prehľadný návod a popis nového používateľského prostredia si môžeš naštudovať aj na našich webových stránkách.

 

 

 

Nová verzia Kuki vo webovom prehliadači

 

Novú Kuki nájdete nejakú dobu už v novej verzii a dizajne  vo webovom prehliadači. Doteraz ste ju mohli používať v rámci beta verzie na odkaze https://play.kuki.tv. Oddnes si môžete užívať plnohodnú verziu Kuki. Užívajte si s Kuki plno zábavy a sledujte ju vo svojom počítači  v rámci celej SR a EÚ.

 

 

 

Ak by pre niektorých z vás bolo zložité si zvyknúť na nový vzhľad Kuki alebo na nové ovládanie, máme pre vás riešenie. Staršia verzia Kuki bude naďalej dostupná v Google Play, ako to bolo doteraz.