Nová verzia Kuki pre Android

10. 04. 2019 | Kuki funkcie

Pretože radi vyvíjame nové veci a chceme vám priniesť to najlepšie, snažíme sa o neustále inovácie našich produktov a služieb. Znalosti a chuť sa neustále zlepšovať nám zaručujú  neustály prílev inovatívnych nápadov, ktoré vám odovzdávame vo forme nových podporovaných aplikácii. A medzi ne patrí aj nová verzia Kuki pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android

Nová verzia Kuki pre mobilné zariadenia s OS Android je tu!

 

Máte v televízore novú verziu Kuki a radi by ste mali rovnaký grafický vzhľad aj vo svojich mobilných zariadeniach? Dnešným dňom máte túto možnosť. Stačí, keď si novú aplikáciu stiahnete v Google play.

 

Podporujeme všetky mobilné zariadenia s operačným systémom Android. Ak máte verziu AN 5.1 a novšiu, tak vám nič nebráni, aby ste si v Google play vo svojom telefóne alebo tablete nainštalovali novú Kuki. Teraz vám už nič neutečie! Kuki prináša prehľadné spracovanie obsahu, nový design, vylepšené vyhľadávanie podľa žánru, hercov, hodnotenia alebo roku vydania a taktiež nové spätné pozretie až 7 dní. Kuki vám jednoducho uľahčí život a iba pár klikmi prinesie viac ako 33 000 televíznych relácii a filmov v dĺžke 25 000 hodín. To si nesmiete nechať ujsť. 

 

* Ak neviete, ako si novú verziu Kuki nainštalovať, prinášame vám jednoduchý návod tu.