Nové kanály: CNN Prima News a Televize Seznam

24. 04. 2020 | Programové zmeny

 

Na Slovensko prichádza nový český kanál so svetovou značkou CNN Prima News! Vysielanie začne 3. mája o 18:55 a v Kuki samozrejme nebude chýbať! Ide v poradí o druhý spravodajský kanál, ktorý sme za uplynulý mesiac pridali do programovej ponuky Kuki. Pred pár týždňami sme pridali český kanál Televize Seznam. Obe stanice nájdeš teraz vo všetkých tarifách Kuki. 

 

Čo ponúka CNN Prima News?

 

Tento kanál ti ponúka to najlepšie zo spravodajstva a publicistiky, diskusné programy a rôzne tématické magazíny. Sčasti pôjde o prevzaté programy z medzinárodnej verzie CNN International, ktoré mnohí z nás poznajú. Vysielať bude 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Domáce a zahraničné spravodajstvo ti predstavia moderátori Libor Bouček a Markéta Fialová v modernom štúdiu v Prahe.

 

Televize Seznam

Televize Seznam, projekt spravodajského portálu Seznam.cz, je dostupná vo všetkých tarifách Kuki. Tento český kanál ponúka kvalitné spravodajstvo, ale aj obľúbené publicistické a investigatívne programy.  K tomu desiatky dokumentov, seriálov a filmov. 

 

 

Ako si pridať nový kanál?

Obe stanice CNN Prima News a Televize Seznam nájdeš v ponuke voliteľných kanálov, kde si ich vo svojom Kuki konte môžeš pridať do výberu svojich kanálov, resp. vymeniť starý voliteľný kanál za nový. Ak budeš mať nejaké problémy alebo nebudeš vedieť, ako na to, ozvi sa nám:

 

  • e-mailom na spytajsa@kukitv.sk
  • do správ na našom Facebooku
  • na tel. čísle +421 277 279 977