Novinka: Kuki ti v mobile pobeží i na pozadí

20. 04. 2021 | Platforma Kuki

Využívaš Kuki na mobile? Máme pre teba skvelú správu v podobe novej funkcie. Ak v priebehu sledovania telky v aplikácii Kuki prejdeš do inej aplikácie alebo uzamkneš obrazovku, aj naďalej budeš počuť zvuk prehrávaného programu. Môžeš tak tráviť čas na sociálnych sieťach a pri tom počúvať večerné správy alebo svoju obľúbenú talk show.

Často ste nás prosili, aby sme umožnili prehrávanie Kuki aj vo chvíli, keď zrovna na mobile robíte niečo iné. A tak sme priania vypočuli a túto funkciu vytvorili pre smartphony s operačným systémom iOS a Android.

Ako zapnúť prehrávanie na pozadí

Aby si počul/a prehrávaný zvuk aj počas iných činností na mobile, musíš mať nainštalovanú poslednú verziu aplikácie Kuki a v nej zavítať do sekcie Nastavenia. Tam si funkciu Prehrávať na pozadí aktivuješ. Potom už túto vychytávku môžeš naplno využívať.

Ak by si si so zapnutím funkcie nevedel/a dať rady alebo ak budeš mať ďalšie otázky, zavolaj nám na našu zákaznícku linku +421 277 279 977 alebo nám napíš na Facebooku alebo na e-mail spytajsa@kukitv.sk.  Radi ti pomôžeme.

Budeme sa tešiť, ak nám dáš vedieť, ako sa ti funkcia prehrávanie na pozadí páči.