Prehľad programových zmien v Kuki. Čo sa zmení?

01. 10. 2020 | Programové zmeny

Viac kanálov v HD rozlíšení, premenovanie známych TV staníc či rozšírenie počtu kanálov v Kuki. To sú najčerstvejšie novinky v Kuki! Tentoraz ide menšie zmeny, ktorých podrobný prehľad nájdeš nižšie. 

 

Zmena názvu TV kanálov

  • filmový kanál Filmbox Plus sa mení na Filmbox Stars (od 1. 9)
  • hudobný kanál VH1 Classic sa mení na MTV 80s (od 5. 10)
  • hudobný kanál MTV Rocks sa mení na MTV 90s (od 5. 10)
  • dokumentárny kanál ID: Investigation Discovery sa mení na ID (od 29. 9)

 

Tarifa Kuki veľká

S touto tarifou sleduješ 60 TV kanálov, z ktorých 30 sú pevne dané (povinná ponuka) a 30 si vyberáš sám (voliteľná ponuka). Hudobnú stanicu ŠlágrTV preraďujeme 1. 10. z voliteľnej do povinnej ponuky. Český spravodajský kanál ČT 24 preraďujeme zo zoznamu povinných kanálov medzi voliteľné kanály.

 

Tarifa Kuki malá: Duck TV

Ponuku TV kanálov pre túto tarifu rozširujeme od 1. októbra o detský kanál Duck TV, ktorý bol doposiaľ iba v tarife Kuki veľká. Po novom budeme Duck TV vysielať v HD rozlíšení. Programy na tomto kanáli sú určené pre najmenších divákov a sú pripravované detskými psychológmi tak, aby podporovali harmonický rozvoj dieťaťa. 

 

Nový maďarský športový kanál 

Nový kanál M4 Sport+ HD vysiela len 2 dni v týždni – každú sobotu a nedeľu od 14:00 do 22:00 na frekvenciách programu Duna World. Tento maďarský kanál je súčasťou všetkých taríf Kuki. Ak si rád pozrieš zápasy maďarskej futbalovej ligy, prepni cez víkend na Duna World a sleduj športové vysielanie M4 Sport+ v HD rozlíšení.