Programové zmeny v Kuki: Čo sa od 1. júna zmení?

01. 06. 2021 | Programové zmeny

Prinášame krátky prehľad programových zmien, ktoré v telke Kuki začnú platiť od 1. júna 2021. Tešiť sa môžeš predovšetkým na nové TV stanice.

 

Pridávame RTVS Šport HD a TV RiK HD

Programová ponuka televízie Kuki sa od júna rozšírila o dve TV stanice. Novinkou je úplne nový kanál od slovenskej verejnoprávnej televízie RTVS Šport HD, ktorý plánuje zahájiť vysielanie približne okolo 10. júna. V Kuki už máme všetko prichystané a veríme, že sa na nový kanál tešíš rovnako ako my. RTVS Šport HD bude súčasťou povinnej ponuky všetkých taríf Kuki.

Do programovej ponuky sme k 1. 6.  zaradili aj detský program TV RiK HD, ktorý si mal možnosť sledovať v máji na pozícii promo kanálu. Od júna je TV RiK HD pevne dostupný vo všetkých tarifách. Tvoje ratolesti sa aj naďalej môžu tešiť na obľúbených hrdinov Mášu a medveďa, rozprávky o psíkovi Maxíkovi či Príšerky zo skúmavky, a to všetko v slovenčine a v HD kvalite.

 

Zmeny v povinnej a voliteľnej ponuke

Ďalšie zmeny sa týkajú ponuky programov v tarifách Kuki malá a Kuki veľká.

V tarife Kuki malá sa programy ČT 1 HD a ČT 24 HD presúvajú z povinnej do voliteľnej ponuky programov.

V tarife Kuki veľká sa program ČT 1 HD presúva z povinnej do voliteľnej ponuky programov.

Čo to pre teba znamená? Ak tieto programy rád sleduješ, nezabudni si prosím skontrolovať, či ti nevypadli zo svojho výberu programov. Ak áno, nič sa nedeje, akurát si ich musíš sám pridať medzi svoje kanály ako voliteľné programy. Urobíš tak jednoducho v sekcii Moje kanály v Kuki konte.

Ak by si s niečím potreboval poradiť, zavolaj nám na tel. číslo +421 277 279 977 alebo nám napíš na spytajsa@kukitv.sk, príp. na našom Facebooku. Radi ti s čímkoľvek pomôžeme.