Programové zmeny v Kuki. Čo sa od januára zmení?

05. 01. 2021 | Programové zmeny

S novým rokom je tu hneď niekoľko programových zmien, ktoré by nemali uniknúť tvojej pozornosti. Ak máš predplatenú tarifu Kuki malá, určite ťa poteší zaradenie nových TV staníc do programovej ponuky. To však nie je všetko. Aby sa ti v novinkách lepšie orientovalo, zoradili sme ich postupne podľa taríf. Programové zmeny platia od 5. januára 2021.

 

Kuki malá: 3 nové kanály

Atraktívnou novinkou v tejto tarife je zaradenie českého erotického kanálu LEO TV HD. Ponuka tarify Kuki malá sa tak rozrástla o nový žáner. Kanály pre dospelých sú v Kuki automaticky zamknuté rodičovským zámkom a tak sa nemusíš báť, že deti objavia niečo, čo by nemali.

Ďalej do tarify Kuki malá zaraďujeme obľúbený filmový kanál Film + HD, ktorý poteší hlavne milovníkov dobrých filmov. Novinkou je aj voľnočasový kanál CBS Reality, ktorý prináša neobvyklé a neraz fascinujúce osudy iných.

Tarify Kuki malá sa týkajú aj ďalšie zmeny. Z ponuky vyraďujeme nemecký kanál RTL, ktorý však naďalej ostáva súčasťou taríf Kuki veľká a Kuki extra.

 

Kuki veľká

Detský kanál JimJam presúvame z povinnej do voliteľnej ponuky. Dokumentárny kanál Travel Channel HD naopak preraďujeme z voliteľnej do povinnej ponuky kanálov. Zmeny sa týkajú tarify Kuki veľká

 

Končí Fine Living Network HD a SkyNews

TV stanica Fine Living Network HD, ktorá prinášala programy o životnom štýle a voľnočasových aktivitách, ukončuje 31. 12. 2020 svoje vysielanie. V rovnaký termín skončí s vysielaním aj zahraničný spravodajský kanál SkyNews. V ponuke Kuki ich preto od nového roku viac nenájdeš. Tieto kanály boli súčasťou taríf Kuki extra, Kuki veľká a Kuki malá.