Promo kanál na apríl: AMC HD

31. 03. 2021 | Promo kanál

Kiná sú stále zavreté, to ale neznamená, že si na jar neužiješ filmovú zábavu. Na celý apríl do telky Kuki ako promo kanál zaraďujeme program AMC HD, ktorý prináša desiatky filmov a seriálov. Čakajú na teba dobre známe klasiky, ale aj nové snímky a súčasné hity. Teraz si už len pripraviť popcorn, pitie a hurá na gauč!

Nezáleží, koľko máš rokov a ktoré žánre máš v obľube, program AMC ti ponúkne z každého niečo. Stačí si len otvoriť televízny program a vybrať si. Aby sme ti uľahčili prácu, prinášame niekoľko tipov, čo si pozrieť.

 

Spidermanov týždeň ( 5. – 10. apríl)

Spiderman už patrí k filmovým legendám – priaznivcov si našiel nielen medzi deťmi, ale aj medzi dospelými. Pre milovníkov pavúčieho muža si program AMC HD pripravil Spidermanov týždeň: od 5. do 10. apríla na teba každý deň večer čaká šesť filmov so Spidermanom. Ešte si túto klasiku nevidel? Tak si ju doma pusťte doma spoločne.

 

Fear the Walking Dead: Živí mŕtvi (6. séria)

Dlho očakávaná 6. séria je tu a fanúšikovia seriálu sú už určite poriadne natešení. Príbeh týkajúci sa apokalypsy a kolapsu civilizácie pokračuje ďalšími epizódami. Tentokrát ti predstavia osudy členov nepravdepodobnej rodiny, na každú z postáv navyše čakajú ťažké skúšky. Televízna premiéra sa uskutoční 12. apríla a ďalšie časti uvidíš na AMC HD vždy v pondelok.

 

Twilight sága (nedele večer)

Okrem série filmov so Spidermanom si na promo kanáli AMC HD užiješ aj obľúbenú Twilight ságu, ktorá bude na programe od 4. do 18. apríla každú nedeľu večer. Konkrétne pôjde o snímky Stmievanie, Twilight sága: Nový mesiac a Twilight sága: Zatmenie. Ak je pre teba romantické upírie fantasy to pravé orechové, tak si filmy nenechaj ujsť.

 

Filmy pre pamätníkov

Každý piatok večer na teba čakajú československé veselohry pre pamätníkov, medzi nimi napr. klasické komédie Jára Cimrman, ležící spící, Postřižiny či Rumburak

 

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu kanálov v Kuki. Ak ťa AMC HD zaujal, daj nám vedieť. Napísať nám môžeš na spytajsa@kukitv.sk alebo na našom Facebooku