Promo kanál na august: Animal Planet HD

24. 07. 2020 | Promo kanál

V auguste nájdeš na pozícii promo kanálu stanicu Animal Planet HD. Vysiela dokumentárne seriály väčšinou z vlastnej produkcie – o divokých zvieratách, domácich miláčikoch či práci veterinárov. Programy si pustíš v češtine, ale aj v originálnom znení v angličtine. A k tomu so zvukom Dolby Digital 5.1! Tu sú naše seriálové tipy:

Ako to zvieratá dokážu?

Ako je možné, že mačky vycítia blížiace sa zemetrasie niekoľko sekúnd vopred? Môže kolibrík letieť pospiatky?  A prečo majú slony choboty? Aj na tieto otázky hľadá odpovede seriál o vedeckých objavoch Ako to zvieratá dokážu?

 

 

Amanda zachraňuje

Amanda zachraňuje je seriál o mladej žene, ktorá ošetruje opustené a zranené zvieratá, väčšinou psov, a dáva im druhú šancu na život. Letí do Porto Rica pomáhať zraneným psom po hurikáne Maria, v Kalifornii pomáha psíkom zotaviť sa zo zranení spôsobených lesným požiarom, na Havaji podáva pomocnú ruku po výbuchu sopky Kilauea. Pomáha jej muž Gary a dve deti Jade a Beast. 

 

Akvárium

Zisti, ako sa trénujú malé krokodíly, zaplávaj si so žralokmi a pozri sa na zuby malým korytnačkám. Tento seriál ti ukáže, ako sa v akváriu starajú o tisíce morských živočíchov. Príbeh opisuje puto, ktoré sa vytvorí medzi pracovníkmi akvária a živočíchmi, pre ktorých akvárium predstavuje domov.

 

 

Pátranie po yettim

Výskumníci sa vydajú do minnesotskej divočiny po stopách yettiho. Vytie ozývajúce sa z hĺbky lesa dáva dobrodruhom nádej, že objavia yettiho, ktorý má byť podľa miestnych povier väčší a nebezpečnejší, než by sa čakalo.

 

 

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní jeden alebo viac TV kanálov pod názvom promo kanál, ktoré môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu kanálov v Kuki. Ak chceš, aby sme ho zaradili do stálej programovej ponuky, napíš nám na našom Facebooku alebo e-mailom na spytajsa@kukitv.sk.