Promo kanál na august: Stingray CMusic HD

02. 08. 2021 | Promo kanál

V júli ti leto spríjemnila Folklorika a v podobnom duchu pokračujeme aj v auguste. Celý druhý prázdninový mesiac nájdeš v Kuki stanicu Stingray CMusic HD, ktorá sa venuje klasickej hudbe s dôrazom na skladby z celosvetovo známych filmov. Stingray CMusic HD je v angličtine, ale určite si ho užije aj ten, kto po anglicky nevie. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách Kuki. Ak máš rád klasickú hudbu, máš sa na čo tešiť!

 

Ľúbezný klavír a výnimočné operné talenty

Program Stingray CMusic HD má pre teba nachystaných viacero relácií, v ktorých sa venuje vždy inému druhu hudobného potešenia v modernom pojatí. Jedno ale majú spoločné: skladby z filmových trhákov.

Ráno ťa čaká výber tých najlepších a najnovších videí z kategórie vážnej hudby, neskôr si vypočuješ výnimočné operné talenty. Pre milovníkov klavírnej hudby je potom pripravený program Pure Piano, s ktorým si užiješ desiatky minút klavírnej hudby. Deň môžeš uzavrieť s reláciou Moonlight Melodies – aj tu si vypočuješ filmové songy.

 

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu kanálov v Kuki. Ak ťa program Stingray CMusic HD zaujal, daj nám vedieť. Napísať nám môžeš na spytajsa@kukitv.sk alebo na našom Facebooku