Promo kanál na február: HISTORY 2 HD

04. 02. 2021 | Promo kanál

Miluješ históriu a rád sa dozvedáš nové zaujímavosti z dôb minulých? Tým pádom máš nasledujúce týždne o zábavu postarané, pretože na celý február do televízie Kuki zdarma zaraďujeme promo kanál HISTORY 2 HD. Táto stanica je v angličtine, takže pri jej sledovaní sa ti tento jazyk bude hodiť.

HISTORY 2 HD je sesterským programom stanice HISTORY HD, ktorú už v Kuki môžeš sledovať istú dobu. Okrem dobre známych informácií, o ktorých si počul už v škole, sa dozvieš fakty z oblasti vedy, vojenstva, dávnej a novšej histórie a čiastočne nahliadneš do ríše konšpiračných teórií.

Tvorcovia HISTORY 2 HD pripravujú dokumentárne programy tak, aby historické udalosti zapadali do kontextu dnešného sveta. Na svoje si prídu mladší diváci vybavení znalosťou angličtiny, ale aj tí, ktorí sa o históriu zaujímajú dlhodobo. Tí ocenia náhľad na slávne udalosti svetovej minulosti z inej perspektívy.

 

Aké progamy na teba čakajú na HISTORY 2 HD?

101 vynálezov, ktoré zmenili svet

V origináli 101 Inventions That Changed The World. Ktoré vynálezy posledných desaťročí zmenili fungovanie nášho sveta? Je ich neuveriteľne veľa a tento inšpiratívny program ti o nich prezradí dôležité podrobnosti a zaujímavosti. Ak ťa už odmalička fascinujú ľudské schopnosti tvoriť niečo inovatívne, tak je táto relácia pre teba.

 

Záhadné nálezy

V origináli MysteryQuest. Ako je to s Bermudským trojuholníkom, vrahom Zodiacom alebo historickým skvostom Stonehenge? Na to všetko prináša odpoveď dokumentárny program MysteryQuest. Poteší každého, koho fascinujú nové informácie k dlhodobo omieľaným záhadám.

 

Letecké súboje

V origináli Dogfights. Tento dokumentárny seriál ťa prenesie do sveta vojenského letectva, predovšetkým do obdobia prvej a druhej svetovej vojny. O svojich zážitkoch z napínavých a nebezpečných akcií v bojových lietadlách hovoria samotní piloti. Máš rád letecké dobrodružstvá? Tak si Dogfights nenechaj ujsť.

 

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu kanálov v Kuki.