Promo kanál na júl: AMC HD

24. 06. 2020 | Promo kanál

Leto a prázdniny sú konečne tu a s nimi aj náš júlový promo kanál, ktorým je americká stanica AMC HD. Celý mesiac sa môžeš dívať na populárne filmy a seriály vrátane niekoľkých pôvodných programov. Stanica AMC HD ti prináša legendy strieborného plátna i súčasné hity. Nadčasová klasika, najväčšie hollywoodské hviezdy, ale aj oscarové a ocenené snímky. Kanál vysiela v češtine.

Čo si v júli pozrieť na AMC HD?

Každý pondelok v noci pokračujú maratóny 3. série Živí mŕtvi: Počiatok konca (Fear the Walking Dead). Tento rok začína 6. séria a preto AMC pripravil celonočné maratóny, ktoré ti pripomenú doterajší dej. Tento seriál je obľúbený u všetkých fanúšikov Apokalypsy a sveta zombie.

 

 

Každý štvrtok o 22:00 vysiela AMC HD 5. sériu Volajte Saulovi (Better Call Saul). Sleduj desaťdielnu sériu, v ktorej rozhodnutie Jimmy McGilla zostať v koži Saula Goodmana a ďalej pôsobiť ako advokát povedie k nečakaným a neobvyklým zmenám v jeho okolí.

 

 

Každú nedeľu večer pre teba AMC pripravuje film týždňa:

5. 7. 2020 o 20:05 - Ľadová archa

12. 7. 2020 o 20:10 - Proroctvo

19. 7. 2020 o 20:30 - Sily temna

26. 7. 2020 o 20:05 - Na život a na smrť

 

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní jeden alebo viac TV kanálov pod názvom promo kanál, ktoré môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu kanálov v Kuki. Ak chceš, aby sme ho zaradili do stálej programovej ponuky, napíš nám na našom Facebooku alebo e-mailom na spytajsa@kukitv.sk.