Promo kanál na máj: TV RiK HD

04. 05. 2021 | Promo kanál

Máš doma malého nezbedníka, alebo dokonca niekoľko? Tak to budú mať radosť! V máji môžu v Kuki sledovať nový detský program TV RiK HD, ktorý vysiela v slovenčine. Je plný animovaných rozprávok, hranej tvorby a vzdelávacieho obsahu pre najmenších. Nájdeš ho na konci svojej programovej ponuky vo všetkých tarifách Kuki pod názvom promo kanál.

Slovenský program TV RiK HD na konci roku oznámil návrat na obrazovky a už znovu baví najmenšie publikum. Čo tak si urobiť rodinnú pohodu a sledovať májový promo kanál spoločne?

 

TV RiK HD prináša nielen zábavu, ale aj kvalitný obsah, správne vzory a pre rodičov istotu, že ich deti pozerajú vhodný obsah. Programy TV RiK HD sú pripravené tak, aby boli nielen zábavné, ale aj poučné a zároveň sa vyhýbajú násiliu. Prinášajú dobrodružstvo, možnosť snívať a vyzdvihujú spoločenské hodnoty a rozmanitosť.

Dáme ti pár tipov na programy z TV RiK HD:

Maxík

Keď sa malý psík stratí svojim pôvodným majiteľom, neveští to nikdy nič dobré. Roztomilý pes Maxík mal však šťastie. Našiel ho Peter a vzal ho na farmu k svojmu ujovi a tete. Maxík tam zažíva kopec dobrodružstva, spoznáva nových kamarátov a užíva si život.

 

Príšerky zo skúmavky

Súrodenci David a Sophie vyslobodili unikátne stvorenia zo skúmaviek prírodovedca Alberta Derwentoma. Ale ako ich dostať späť domov? A je to vôbec možné, keď sa do cesty postaví profesor Van Riceberger a jeho prístroj na ničenie príšeriek? Domov sa navyše nechce ani samotným príšerkám… Príšerky zo skúmavky predstavujú zábavný animovaný príbeh, ktorý deťom vykúzli úsmev na perách.

 

Agi Bagi

Príbeh, pri ktorom sa dospelí na chvíľu zasnívajú. Agi Bagi je vzdialená planéta, ktorá má dve polovice. Jedna nesie názov Agi, druhá Bagi a na každej z nich žijú nadprirodzení obyvatelia. Navzájom o sebe nevedia, no napriek tomu planéta dokonalo funguje a žije sa na nej v harmónii. Ako je to možné? Pozri si animovaný seriál Agi Bagi a uvidíš.

 

 

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu kanálov v Kuki. Ak ťa TV RiK HD zaujal, daj nám vedieť. Napísať nám môžeš na spytajsa@kukitv.sk alebo na našom Facebooku