Promo kanál na marec: Stingray iConcerts HD

23. 02. 2021 | Promo kanál

Dobrá správa pre všetkých, ktorí milujú živé hudobné vystúpenia a radi by si konečne zašli na koncert. Na pozícii promo kanálu zaraďujeme v marci jedinečnú hudobnú TV stanicu Stingray iConcerts HD, ktorá ti prinesie 100% živú hudbu od najznámejších interpretov rôznych žánrov priamo do tvojej obývačky. Budú medzi nimi tie najväčšie hudobné legendy, s ktorými si doma navodíš tú správnu pohodovú atmosféru, ale i najnovšie hviezdy pop music.

 

Aké koncerty si pustíš na Stingray iConcerts HD?

Tešiť sa môžeš na záznam koncertu Bon Joviho z Madison Square Garden či koncert Briana Maya & Kerry Ellis zo švajčiarskeho Montreux. Medzi interpretmi nájdeš v marci aj Lily Allen, U2, Imagine Dragons, Amy Winehouse, Katy Perry, Red Hot Chili Peppers, Rihannu či Lady Gagu. Chcel by si vedieť, či v programe nájdeš aj svojho obľúbeného speváka či kapelu? Pozri si program stanice Stingray iConcerts HD na jej oficiálnej webovej stránke.

 

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní iný promo kanál, ktorý môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu kanálov v Kuki. Ak ťa Stingray iConcerts HD zaujal, daj nám vedieť. Napísať nám môžeš na spytajsa@kukitv.sk alebo na našom Facebooku