Promo kanál na september: English Club TV

21. 08. 2020 | Promo kanál

Do you speak English? Uč sa po anglicky z pohodlia domova a zlepši si svoje jazykové schopnosti s English Club TV! Tento kanál nájdeš v septembri na pozícii promo kanálu. Programy v English Club TV pripravujú kvalifikovaní učitelia pre rôzne stupne pokročilosti. Nemusíš sa báť, že by si sa počas pozerania nudil, pretože programy sú pripravené zaujímavou a komunikatívnou formou nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Pozri si naše tipy na relácie, ktoré celý september môžeš sledovať zdarma, a presvedč sa sám.

Okey-Dokey

Okey-Dokey je zábavná relácia pre deti od 2 do 7 rokov plná jednoduchých hudobných piesní a riekaniek. S touto reláciou sa tvoje deti naučia jednoduché anglické pesničky a zároveň si rozšíria slovnú zásobu.

 

 

Basic Lexis

Ak si v angličtine ešte len začiatočník, tento program je určený pre teba! Nauč sa základné slovíčka a frázy pri sledovaní Basic Lexis.

 

 

Perfect English

Zlepši si výslovnosť a rozprávaj po anglicky ako skutočný Angličan. Jednoduché cvičenia ti pomôžu so správnou výslovnosťou hlások, slabík aj celých slov.

 

 

English Up

Chceš sa dozvedieť viac o Veľkej Británii, živote v Londýne či typických anglických zvykoch? Relácia English Up ti jednoduchou angličtinou predstaví všetko, čo potrebuješ vedieť o tejto krajine. A ešte sa k tomu naučíš množstvo užitočných slovíčok a fráz v angličtine!

 

 

Čo je to promo kanál?

Kuki ti každý mesiac sprístupní jeden alebo viac TV kanálov pod názvom promo kanál, ktoré môžeš celý mesiac sledovať úplne zdarma. Je to skvelý spôsob, ako objaviť nové televízne stanice a programy, ktoré ešte nepoznáš. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách a vždy ho nájdeš na konci svojho zoznamu kanálov v Kuki. Ak chceš, aby sme ho zaradili do stálej programovej ponuky, napíš nám na našom Facebooku alebo e-mailom na spytajsa@kukitv.sk.