Promo kanál na september: Sport 2 HD

01. 09. 2021 | Promo kanál

Olympiáda už síce skončila, ale aj na prelome leta a zimy ťa čakajú veľkolepé športové udalosti. Preto sme zaradili do telky Kuki na celý september promo kanál Sport 2 HD. Teš sa na hlavný trhák v podobe pretekov Formule 1Európsku ligu UEFA, Európsku konferenčnú ligu UEFA, Hokejovú ligu majstrov, ale i začiatok sezóny KHL. Promo kanál je dostupný vo všetkých tarifách Kuki.

 

Ktoré športy v septembri na Sport 2 HD uvidíš?

Formule 1

Po letnej prestávke sa Formula 1 vracia do akcie! O majstrovský titul si to v priebehu druhej polovice sezóny rozdajú v napínavých súbojoch na okruhoch Lewis Hamilton a Max Verstappen. Je možné, že súboj o pozíciu šampióna potrvá až do posledných pretekov. V septembri si nenechaj ujsť tieto preteky:

 

  • 5. septembra 2021– Veľká cena Holandska
  • 12. septembra 2021 – Veľká cena Talianska
  • 26. septembra 2021 – Veľká cena Ruska

 

Európska liga UEFA a Európska konferenčná liga UEFA (od 1. septembra)

Štvrtkové večery na staniciach Sport 1 HD a Sport 2 HD budú nabité prémiovými zápasmi Európskej ligy UEFA a úplne novej Európskej konferenčnej ligy UEFA. V priebehu sezóny tieto stanice odvysielajú približne 60 zápasov, teda až šesť zápasov z jedného kola.

 

Hokejová liga majstrov (od 26. augusta)

Do Hokejovej ligy majstrov sa aj tentokrát zapojili české kluby, konkrétne tri: Oceláři Třinec, Sparta Praha a Mladá Boleslav. Slovensko bude po prvýkrát v histórii súťaže reprezentovať Slovan Bratislava. Budeš im fandiť od telky?

 

KHL (od 1. septembra)

Nový ročník jednej z najlepších hokejových súťaží v Európe je tu. Zápasy naživo aj zo záznamu uvidíš na Sport 2 HD nielen v septembri, ale aj po zvyšok sezóny.

 

Slovenská Tipos extraliga (od 24. septembra)

Zápasy najvyššej slovenskej hokejovej ligy začínajú 24. septembra.

 

SHL (od 11. septembra)

Sport 2 HD dlhodobo vysiela aj Švédsku hokejovú ligu (SHL), ktorá štartuje 11. septembra.