Promopozícia marec 2020

26. 02. 2020 | Promo kanál

Biatlon, Formula F1, futbal, hokej alebo cyklistika

S blížiacou sa jarou potešíme predovšetkým fanúšikov športu. Marec bude nabitý športovými udalosťami tak, že nebudeš vedieť, čo sledovať skôr. Tento mesiac nájdeš na promopozícii dva športové kanály, ktoré máš celý mesiac zdarma! Tieto promopozície sú určené predovšetkým používateľom tarify Kuki malá, ktorí nemajú k dispozícii kanály Sport 2 HD a Eurosport 2 HD. Na čo sa môžeš tešiť?

 

Sport 2 HD

Tento kanál ti prinesie samé veľké udalosti. 15. marca budú fanúšikovia rýchlych áut a spálených gúm môcť sledovať Veľkú cenu Austrálie na okruhu v Melbourne a o týždeň neskôr v Bahrajne na trati v Sakhire. Okrem toho môžeš na Sport 2 sledovať poker, futbal, hokej alebo hádzanú. Užívaj si napínavé závody a priame prenosy nielen v pohodlí domova, a to v HD kvalite.

 

 

Eurosport 2 HD

Európsky televízny kanál, ktorý vysiela športové prenosy ako napríklad európsky basketbal, futbalovú ligu, zimné športy či cyklistiku. Sleduj v priebehu marca biatlonistov, ktorí budú súťažiť v Novom Meste na Morave, Kontiolahti a ukončia sezónu hromadnými pretekmi v Holmenkollen. Na svoje si prídu tiež priaznivci cestnej cyklistiky, ktorí sa môžu tešiť na prenosy z mnoha etapových a jednodňových pretekov.