Promopozícia apríl 2019

04. 04. 2019 | Programové tipy

R&B, soul, funk aj hip hop!

Ďalší mesiac utiekol ako voda a pre vás to znamená novú promozíciu, ktorú môžete celý apríl sledovať zadarmo. Tentoraz ti prinášame český hudobný kanál Óčko Black HD, ktorý spustila ako nový stanica Óčko. Na čo sa môžeš tešiť?

Óčko Black HD je jedinečný a úplne nový nový český hudobný kanál, ktorý reaguje na rastúcu popularitu hip hopu a je zameraný ako na zahraničnú, tak aj českú a slovenskú scénu. Celý apríl ho môžeš sledovať zadarmo vo svojej televízii Kuki. Jediné, čo potrebujete, je prepnúť sa na promopozíciu.

 

Óčko black vysiela najnovšie hity a trendy súčasnej hudobnej scény. Môžete sa tak tešiť na veľkú zásobu hip hopu, R&B, soulu, reggae aj funku. V programe nechýbajú ani obľúbené hitparády a najnovšie správy z hudobného priemyslu.

 

Óčko Black HD ponúka divákom veľa obľúbenej a často žiadanej žánrovej hudby  z posledných rokov, na ktorú doteraz na klasickom Óčku nebol priestor. Potešíme tiež milovníkov deväťdesiatych rokov a latino hudby, ktorí si môžu užívať plno hudobnej zábavy a to v HD kvalite. Môžete sa preto tešiť na tieto programy, ktoré určite stoja za to: 

 

  • Fresh - Aktuálne klipy, ktoré rezonujú svetom black music.
  • Chillin' - Urobte si pohodlie s Óčko BLACK a odpočívaj pri chillovej hudbe.
  • CZ&SK - Počúvajte český a slovenský rap a objavujte tak nové talenty v tomto žánri.
  • Jumpin' - Pripravte sa na víkend s party-like playlistom.
  • Latino - Rozpálený tunes zo slnečných ulíc a pláží Južnej Ameriky, ktorý nenechá v kľude žiadneho diváka..