Promopozícia október 2019

01. 10. 2019 | Promo kanál

Neustále rozširujeme ponuku televíznych kanálov, ktoré môžete v telke Kuki sledovať. Každý mesiac nájdete zadarmo na špeciálnej promopozícii k otestovaniu nový kanál.

Tento kanál nájdeš na konci programovej ponuky. Všetci diváci sa môžu podieľať na skvalitňovaní ponuky TV kanálov, stačí iba promopozíciu sledovať, vyplniť krátku anketu alebo zdieľať svoj názor na zákazníckej linke +421 277 279 977.

Patríte medzi počítačových hráčov alebo vás zaujíma gaming či e-sport? V októbri sa na promopozícii predstaví unikátny TV kanál, ktorý vám ukáže to najlepšie zo zákulisia e-sportu, GINX Esport TV. Vysiela celý deň v anglickom jazyku a vďaka nemu môžeš sledovať najdôležitejšie turnaje e-sportu z celého sveta, priamo v televízii. Kanál ponúka nielen živé prenosy hier, ale aj unikátny obsah, ako sú dokumentárne filmy, správy a talkshow.

 

Väčšina turnajov e-sportu bola zatiaľ iba k videniu na portálu twitch.tv, ale vďaka GINX Esports TV, ktorý nájdeš na konci zoznamu svojich kanálov, sa budeš môcť v októbri presunúť od počítača do pohodlia obývačky k poriadnej obrazovke.

 

Páči sa ti TV kanál GINX Esports TV? Máme ju zatiaľ zaradiť do stálej ponuky? Napíš nám to priamo tu.