Sleduj US Open ZDARMA na Eurosport HD

27. 08. 2021 | Zaujímavosti

Posledný z grandslamových turnajov je tu! Tenisové US Open odštartuje na newyorských dvorcoch v pondelok 30. augusta a skončí 12. septembra. Všetky zápasy sleduj na programoch Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD. Oba programy sú súčasťou televíznej tarify Kuki veľká, ktorú máš na 14 dní zadarmo.

Ak budeš sledovať US Open v telke Kuki na programoch Eurosport HD, neunikne ti žiaden duel. Na tenis sa môžeš dívať v priamom prenose alebo neskôr zo záznamu.

Záleží len na tebe, či si zápasy pustíš na televízore, počítači, v mobile alebo tablete.

 

Sledovať US Open zdarma

 

Kde sledovať US Open online

Je to jednoduché – stačí si pustiť jeden z programov Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD, ktoré sú súčasťou telky Kuki. A čo je vlastne Kuki? Ide o internetovú televíziu bez záväzkov, ktorá ponuka vysielanie vyše 136 televíznych programov.

Môžeš sa dívať na 1 fixnom zariadení (set-top box alebo smart TV) a 5 mobilných zariadeniach (mobil, tablet, webový prehliadač. Väčšinu programov si navyše pustíš až 7 dní spätne.

 

Ako funguje Kuki na skúšku

Prvých 14 dní máš na vyskúšanie zadarmo. Tri dni pred koncom skušobného obdobia ťa e-mailom upozorníme, že využívanie televízie Kuki zdarma končí. Po uplynutí bezplatného obdobia sa automaticky zaúčtuje predplatné na ďalší mesiac. Ak nebudeš chcieť prejsť do platenej verzie Kuki, stačí službu zrušiť ešte pred uplynutím 14-dňovej skúšobnej doby – tým pádom nič nezaplatíš.