Výpadok televíznej služby Kuki

10. 09. 2019 | Ostatné

Milý člověče,

 

radi by sme ti vysvetlili, čo sa dialo v priebehu minulých dní. Pravdepodobne si zaregistroval v priebehu nedeľného večera výpadok televíznej služby Kuki. Je nám jasné, že výpadok televízie v ktoromkoľvek čase, o to viac večer, mohol narušiť tvoju domácu pohodu a veľmi nás to mrzí. Bohužiaľ sa jednalo o väčšiu technickú závadu, ktorú však kolegovia okamžite riešili. V nasledujúcich dňoch sme urobili niekoľko šetrení a tiež testovanie v prevádzke, ktoré prebieha aj dnes.

Hlavná príčina problému bola zistená v pondelok večer, a to pri ďalšom opakovaní výpadku a teraz intenzívne pracujeme na kompletnom odstránení závady. Práce stále prebiehajú, môže sa teda stať, že sa situácia bude znova opakovať. Urobíme však všetko pre to, aby trvanie prípadného ďalšieho výpadku bolo čo najkratšie. 

O ďalšom postupe ťa budeme naďalej informovať, či už prostredníctvom Facebooku alebo na našej zákazníckej linke +421 277 279 977. V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhaj zavolať alebo napísať na spytajsa@kukitv.sk
 

Omlouváme za způsobené potíže a doufáme, že nám i nadále zachováš přízeň.
Tím Kuki