Sleduj seriál Chicago Med online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Chicago Med online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Chicago Med na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Chicago Med online

Bambuľkine dobrodružstvá

Zrada

Šmolkovia

Harry Potter

Labková patrola

Výnimočná Nikol

Dunaj, k vašim službám

Monk

Mia a čarovné ihrisko

Nedodržaný sľub

Mama na prenájom

Zámena manželiek

Dr. House

Na nože

Nemocnica

O dievčatku Makovičke

Jednorožce zo Zoo

Dva a pol chlapa

Máša a medveď

Columbo

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Chicago Med online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Chicago Med

Slávnostné otvorenie pohotovosti v Chicago Med je prerušené veľkým vlakovým nešťastím, ktoré hneď na úvod zamestnancov nemocnice zatlačí na hranicu ich možností. V osudnom vlaku cestovala aj nová posila pohotovosti Dr. Connor Rhodes (Colin Donnell), ktorý sa hneď po nešťastí dostane do nemocnice a už vo svoj prvý deň zažije poriadny pracovný záprah.

Nie všetci sú však z jeho prítomnosti nadšení. Obzvlášť Dr. Will Halstead (Nick Gehlfuss) mu nemôže prísť na meno, a potrvá ešte nejaký čas, než si k sebe títo dvaja nájdu cestu. Medzi prípadmi, ktoré do nemocnice privezú, je napríklad malé dievčatko, ktoré sa stratilo svojmu otcovi, nastane u nej zástava srdca a nebyť študentky medicíny Sarah Reeseovej (Rachel DiPillo), určite by neprežila.

Ďalej tehotná žena s vážnym zranením hlavy, ktorá je náhradnou matkou s nepriestrelnou zmluvou medzi ňou a rodičmi. Žena kolabuje a doktori okrem záchrany jej života musia riešiť práve úskalia spomínanej zmluvy, na základe ktorej rodičia preferujú život dieťaťa pred životom ženy. Dr. Rhodes sa potýka aj s pravidelným pacientom s cystickou fibrózou Jamiem Dilsonom (Adam Farabee). Ten musí byť napojený na dýchací prístroj. Avšak to je len dočasné riešenie, pretože jeho pľúca kolabujú. Je tu ale ešte jeden pacient, ktorý môže Jamiemu pomôcť...

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma