Sleduj seriál Dovolenka v pekle online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Dovolenka v pekle online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Dovolenka v pekle na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Tento titul už nie je v ponuke, pozri sa na všetky seriály tu.

Bambuľkine dobrodružstvá

Zrada

Šmolkovia

Harry Potter

Labková patrola

Výnimočná Nikol

Dunaj, k vašim službám

Monk

Mia a čarovné ihrisko

Nedodržaný sľub

Mama na prenájom

Zámena manželiek

Dr. House

Na nože

Nemocnica

O dievčatku Makovičke

Jednorožce zo Zoo

Dva a pol chlapa

Máša a medveď

Columbo

O seriáli Dovolenka v pekle

Jo Crossová je bezpečnostná poradkyňa a bývalá policajtka, ktorá si užíva pohodovú dovolenku s odlúčeným manželom Jasonom, ich deťmi Kimberley a Adamom a dcérou Amarou z prvého manželstva, širšou rodinou a priateľmi v luxusnom letovisku na Kanárskych ostrovoch, keď na hotel náhle zaútočia ozbrojení muži.

Pozadie brutálneho činu, pri ktorom útočníci okamžite strieľajú na prítomných hostí a zamestnancov hotela, je spočiatku nejasné. Nič netušiaci a zraniteľní dovolenkári - vrátane Jo s rodinou -, ako aj zamestnanci hotela sú nútení v priebehu niekoľkých sekúnd prijať rozhodnutia o živote a smrti, ktoré ovplyvnia celý ich život ešte dlho po odznení posledných výstrelov.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma