Sleduj seriál Dve tváre Istanbulu online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Dve tváre Istanbulu online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Dve tváre Istanbulu na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Dve tváre Istanbulu online

Bambuľkine dobrodružstvá

Zrada

Šmolkovia

Harry Potter

Labková patrola

Výnimočná Nikol

Dunaj, k vašim službám

Monk

Mia a čarovné ihrisko

Nedodržaný sľub

Mama na prenájom

Zámena manželiek

Dr. House

Na nože

Nemocnica

O dievčatku Makovičke

Jednorožce zo Zoo

Dva a pol chlapa

Máša a medveď

Columbo

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Dve tváre Istanbulu online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Dve tváre Istanbulu

Agah Karacay (Fikret Kuskan) je úspešný podnikateľ, ktorý si užíva luxusný život. Žije vo veľkej usadlosti spolu so svojou krásnou a ambicióznou manželkou Seniz (Mine Tugay), nezodpovedným synom Cenkom (Ozan Dolunay), bezstarostnou dcérou Damlou (Simay Barlas) a hendikepovaným synovcom Nedimom (Berker Guven). Keď bol Agahov starší brat pred rokmi zabitý, nielenže zdedil obrovské bohatstvo, ale prevzal zodpovednosť aj za jeho 8-ročného syna.

Agah začal svojho synovca vychovávať, stala sa však neočakávaná tragédia, následkom ktorej ostal Nedim ochrnutý na invalidnom vozíku. Aj keď Agah svojho synovca miluje a snaží sa zo všetkých síl, aby sa o neho správne staral, jeho manželka Seniz chce tohto mladého chlapca poslať preč. Seniz ukrýva tajomstvo spojené s jej minulosťou a robí všetko, čo je potrebné, aby nevyplávalo na povrch.

Seniz považuje Nedima za svojho nepriateľa, pretože je jediným svedkom všetkého, čo sa stalo pred rokmi. Z tohto dôvodu chce Seniz zhoršiť Nedimov zdravotný stav tým, že mu bude tajne dávať psychotiká. Bez toho, aby vedel všetky tieto veci, si Agah myslí, že Nedimova liečba nefunguje. Cíti sa zúfalo, že nemôže pomôcť svojmu úbohému synovcovi. A situácia sa skomplikuje, keď sa Agah dozvie, že má problém so srdcom.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma