Sleduj seriál Esá z pralesa online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Esá z pralesa online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Esá z pralesa na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Tento titul už nie je v ponuke, pozri sa na všetky seriály tu.

Výnimočná Nikol

Plamienok a štvorkolky

Iveta

Ruža pre nevestu

Labková patrola

Dunaj, k vašim službám

Chrumka a Čipsík

Na nože

Mama na prenájom

Dva a pol chlapa

Nemocnica

Dr. House

Mladý Sheldon

Mentalista

Odznak Vysočina

Agatha Christie : Poirot

Oktopus

Idefix

Zámena manželiek

Columbo

O seriáli Esá z pralesa

Partička zvieracích hrdinov známa ako Esá z pralesa vyráža na pomoc vždy, ked je treba v džungli nastoliť poriadok. Na ovládnutie pralesa si brúsi zuby hneď niekoľko lotrov a zradných zvieracích votrelcov, ktorí narúšajú poriadok pralesa.

Našťastie je tu tím pralesových superhrdinov na čele s tučniakom Mauricom, v ktorého hrudi bije statočné srdce tigra. Ďalšími členmi tejto netradičnej partičky sú Mauricov učenlivý syn Junior, netopieria romantička Betryša, nevrlý a vševediaci opičiak Gilbert, gorilí popletko Miguel a nerozlučná ropušia dvojica Al a Bob. Spoločne s týmto neodolateľným tímom záchrancov vás čaká neuveriteľné množstvo dobrodružstva a zábavy.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma