Sleduj seriál Geniálna priateľka online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Geniálna priateľka online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Geniálna priateľka na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Geniálna priateľka online

Tomáš a Diana

Česko Slovensko má Talent

Dunaj, k vašim službám

Nemocnica

Love Island

Labková patrola

Mášine rozprávky

Mechamato

Pán profesor

Zámena manželiek

Mama na prenájom

Prokurátorka

Farma

Chuggington

Dva a pol chlapa

Možné je všetko

V hre je láska

Rosalinda

Agatha Christie : Poirot

Susedia

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Geniálna priateľka online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Geniálna priateľka

Elena Ferrante, je pseudonym jednej zo súčasných najvýznamnejších talianskych autoriek. Jej štvorzväzkové dielo, Neapolská sága, bolo doposiaľ jej najväčším medzinárodným vydavateľským úspechom. Je to príbeh nezvyčajného priateľstva dvoch dievčat Eleny a Lily, ktoré pochádzajú z chudobnej štvrte neapolskej periférie. Aj napriek tomu, že sú to úplne protiklady, drsné podmienky prostredia, v ktorom vyrastajú, navždy spoja a prepletú ich životy.

Osemdielny seriál Geniálna priateľka, je adaptáciou jej prvej knihy s rovnomenným názvom. Odohráva sa v Neapole, na konci päťdesiatych rokov minulého storočia. Príbeh, ktorý je vyrozprávaný prostredníctvom Eleny, mapuje detstvo dvoch protagonistiek, od ranej školskej mladosti až po stredoškolský vek. Lila a Elena sa stretnú v prvej triede na základnej škole, kde bude Lila vynikať svojím prirodzeným, všeobecným geniálnym nadaním a neskrotnou odvahou. Elenu veľmi zaujme a bude robiť všetko pre to, aby sa jej mohla vyrovnať. Takto postupne medzi nimi vzniká nezvyčajná rivalita, no zároveň i nerozlučiteľné priateľstvo. Dej na pozadí tohoto priateľstva nás zároveň vťahuje do atmosféry mesta a ponúka neobyčajnú symbiózu životov rôznorodých rodín Neapola, ich pravidiel, zvykov, farieb a vôní.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma