Sleduj seriál Julie Lescautová online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Julie Lescautová online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Julie Lescautová na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Julie Lescautová online

Tomáš a Diana

Česko Slovensko má Talent

Dunaj, k vašim službám

Nemocnica

Love Island

Labková patrola

Mášine rozprávky

Mechamato

Pán profesor

Zámena manželiek

Mama na prenájom

Prokurátorka

Farma

Chuggington

Dva a pol chlapa

Možné je všetko

V hre je láska

Rosalinda

Agatha Christie : Poirot

Susedia

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Julie Lescautová online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Julie Lescautová

Julia má tridsaťpäť rokov, dve dcéry a práve sa rozviedla, pretože jej manžel odmietol naďalej znášať náročné spolužitie s policajtkou. Preloženie je pre ňu veľmi potrebnou životnou zmenou, preto víta svoje vymenovanie za policajnú komisárku v typickom francúzskom mestečku Meaux. Jej dcéram sa tam však páči oveľa menej. Ešte sa nevyrovnali s otcovým odchodom a nové prostredie na ne neurobilo dojem.

Julie má dvadsaťštyri uniformovaných a deväť civilných podriadených, s ktorými musí v Meaux udržiavať poriadok a presadzovať spravodlivosť. Nie vždy sa to darí - komisárka hneď po príchode narazí na veľkú chybu jedného z policajtov. Našťastie sa nájde niekoľko kolegov, ktorí veliteľku nielen podporujú, ale ju aj obdivujú a dávajú jej najavo, že by ju z času na čas boli ochotní nosiť na rukách. Vďaka tomu sa Julie môže ponoriť do svojho prvého prípadu, únosu detí imigrantov, a pritom začať odhaľovať minulé i súčasné tajomstvá svojho nového pridelenia...

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma