Sleduj seriál Klinika Hope online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Klinika Hope online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Klinika Hope na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Klinika Hope online

Akčná jazda

Kde bolo, tam bolo

Smiech povolený

V ríši divov

Hezky česky

Lásky čas

Labková patrola

Dva a pol chlapa

Láska na prenájom

Druhá šanca

Agatha Christie : Poirot

Zámena manželiek

Mr. Bean

Oteckovia

Máša a medveď

Akčná jazda

Simpsonovci

Hranica

Lásky čas

Priznanie

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Klinika Hope online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Klinika Hope

Dr. Charlie Harris (Michael Shanks), charizmatický primár chirurgie v torontskej nemocnici Hope Zion, sa po autonehode cestou na vlastnú svadbu ocitne v kóme a zanechá tak nemocnicu v úplnom chaose. Jeho snúbenica a taktiež chirurgička, Dr. Alex Reidová (Erica Durance), sa spolu s ďalšími členmi nemocničného tímu zo všetkých síl pokúša o záchranu jeho života. Plné ruky práce však majú aj s ostatnými pacientmi nemocnice. Charlie medzitým v podobe ducha vo svojom smokingu blúdi po chodbách nemocnice a nie je si istý, či vidí skutočnú realitu, alebo je to všetko len výplod jeho vlastnej predstavivosti. Do toho všetkého sa primieša aj nová chirurgická posila v podobe Dr. Joela Gorana (Daniel Gillies), bývalého priateľa Alex. Za dočasnú primárku chirurgie je miesto Charlieho vymenovaná Dr. Dana Kinneyová (Wendy Crewson), ktorá sleduje pracovný výkon Alex pod prísnym drobnohľadom. Kinneyová spochybní Alexinu schopnosť byť hlavnou chirurgickou rezidentkou, keďže sa jej pozornosť sústreďuje na snúbenca v kóme. Alex musí dokázať, že je stále vynikajúcou chirurgičkou, aj keď práve prežíva najťažšie chvíle svojho života. Spolu so svojimi kolegami lekármi - čerstvou chirurgickou rezidentkou Dr. Maggie Linovou (Julia Chan), Alexiným dobrým priateľom a Charlieho neurochirurgom Dr. Shahirom Hamzom (Huse Madhavji) a psychiatrom Gavinom Murphym (Kristopher Turner) - vyvíja Alex najväčšie úsilie, aby dokázala zachraňovať životy a našla rovnováhu medzi schopnosťou medicíny liečiť a liečivou silou nádeje.

Zdroj: TV Markíza

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma