Sleduj seriál Love Island online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Love Island online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Love Island na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Tento titul už nie je v ponuke, pozri sa na všetky seriály tu.

Mášine rozprávky

Ruža pre nevestu

Chrumka a Čipsík

Dunaj, k vašim službám

Labková patrola

Výnimočná Nikol

Idefix

Na nože

Zrada

Mia a čarovné ihrisko

Mama na prenájom

Plamienok a štvorkolky

Mladý Sheldon

Columbo

Vytoč môjho agenta

Nemocnica

Zámena manželiek

Šmolkovia

Dr. House

Iveta

O seriáli Love Island

Milovníci lásky, chvejte sa! Koniec leta je tu a s ním prichádza aj ďalšia sezóna populárnej reality šou Love Island 2023, ktorá umožňuje atraktívnym jedincom predĺžiť si leto v luxusnom rezorte.

Skupina mladých ľudí z Česka a Slovenska si bude vo vile na Kanárskych ostrovoch nielen užívať slnko, more a spoločné výzvy a hry, ale aj hľadať lásku svojho života pod dohľadom televíznych kamier. Diváci sledujú "v priamom prenose", ako sa ľudia zamilujú so všetkými vzostupmi a pádmi, so všetkými emóciami, ktoré so sebou láska prináša. V každej epizóde sú ich vzťahy podrobené skúške, pretože tomu, kto nie je spárovaný alebo je spárovaný len zámerne, hrozí, že bude musieť luxusnú vilu opustiť. Ostrov lásky je horúca reality šou plná zábavy, slnka, romantiky a hľadania lásky v raji.

Víťaz si tento rok odnesie až dva milióny korún. Víťazný pár dostane dve obálky, jednu prázdnu a druhú s peniazmi. Potom bude na tom, kto vytiahne víťaznú obálku, či sa o peniaze podelí a s najväčšou pravdepodobnosťou zostane so svojím partnerom, alebo si výhru nechá pre seba.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma