Sleduj seriál Matky online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Matky online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Matky na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Matky online

Tomáš a Diana

Česko Slovensko má Talent

Dunaj, k vašim službám

Nemocnica

Love Island

Labková patrola

Mášine rozprávky

Mechamato

Pán profesor

Zámena manželiek

Mama na prenájom

Prokurátorka

Farma

Chuggington

Dva a pol chlapa

Možné je všetko

V hre je láska

Rosalinda

Agatha Christie : Poirot

Susedia

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Matky online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Matky

Matka, každá je iná a každá má svoj údel. Univerzitná nemocnica v Madride, Los Arcos, je križovatkou osudov hneď niekoľkých žien. Marián, je krásna žena s úspešnou novinárskou kariérou, ktorej bezproblémový život naruší diagnóza jej mladej dcéry Elsy. Tá trpí anorexiou, ktorú spustil ich komplikovaný vzťah. Luisin syn Andy mal vážnu dopravnú nehodu a je v kóme. Luisa sa kvôli nemu presťahovala do Madridu, a našla si prácu.

Dovtedy viedla, v jej rodnom meste na vidieku, rutinný život. Tento presun v nej spustil pocit slobody a nezávislosti a začína spochybňovať svoj vzťah so svojím manželom Antoniom. Mila, je starostlivá babička, ktorá vychováva svojho autistického vnuka Sergia, pretože jej syn, otec chlapca, Simón, je vo väzení. Tiež nemala jednoduchú minulosť a tak síce hovorí málo, ale úprimne a na rovinu. Preto sa k nej matky z nemocnice zvyknú prísť s dôverou poradiť. Olivia Savalová je lekárka, ktorá nastúpi na oddelenie pediatrie. Je to mladá žena, ktorá je veľmi strohá a občas má problém vychádzať s ľuďmi. To spôsobuje neustále napätie s rodičmi jej pacientov. V jej osobnom živote to tiež nemá jednoduché. Po smrti jej matky zistí, že bola adoptovaná a tak sa snaží nadviazať kontakt so svojou biologickou rodinou.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma