Sleduj seriál Mesto tieňov online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Mesto tieňov online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Mesto tieňov na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Mesto tieňov online

Divoký anjel

Vinnetou

Columbo

Labková patrola

Zámena manželiek

Dva a pol chlapa

Simpsonovci

Chalupáři

Dr. House

Žandár zo Saint Tropez

Hranica

Dvojka na zabitie

Máša a medveď

Šťastná rybka

Agatha Christie : Poirot

Prázdniny

Susedia

Pat a Mat

Mami, kúp mi psa

Klinika Hope

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Mesto tieňov online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Mesto tieňov

Tomáš prichádza na oddelenie ONK (Oddelenie násilnej kriminality) na miesto, ktoré mu vybavil otec – súdny patológ (Anton Vaculík). Okrem Tomáša na oddelení pracujú pod vedením Ivana Tomečka v jeho tíme aj dvaja kriminalisti, dva protiklady, ktoré sa navzájom dopĺňajú: Oliver (Laco Hrušovský) a Sergej (Róbert Jakab). Ďalší je Rudo (Ivan Vojtek st.), ktorý dokáže získať akékoľvek informácie bez toho, aby vyšiel na ulicu. Na oddelení v rámci inovácie vyšetrovacích postupov pracuje aj psychologička a analytička Jana (Soňa Norisová). Šéfom celého oddelenia je Milan (Ivan Romančík). Popri vyšetrovaní zločinov sa odhaľuje aj privátny život dvoch hlavných predstaviteľov Ivana a Tomáša. Ivan má problém s dospievajúcou dcérou, a ten sa prenáša do jeho vzťahu k manželke. Tomáš sa zasa nasťahuje do spoločného bytu s priateľkou Luciou (Jana Knapíková), ktorá je novinárka a spoločne sa učia žiť spolu. Popritom má Tomáš naštrbený vzťah s otcom, s ktorým sa stretáva v práci – vyčíta mu jeho workoholizmus a obviňuje ho z matkinho úrazu, po ktorom ostala na vozíku.

Mesto tieňov je prvý pôvodný kriminálny slovenský seriál. Na jeho príprave a realizácii tvorcovia spolupracovali so súdnymi lekármi a policajnými expertmi. Tí boli prítomní aj "na pľaci" počas samotného nakrúcania. Seriál má 10 častí a ich dej je inšpirovaný skutočnými kriminálnymi príbehmi, ktoré sa reálne odohrali.
Oficiální text distributora.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma