Sleduj seriál Naša Zoo online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Naša Zoo online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Naša Zoo na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Naša Zoo online

Tomáš a Diana

Česko Slovensko má Talent

Dunaj, k vašim službám

Nemocnica

Love Island

Labková patrola

Mášine rozprávky

Mechamato

Pán profesor

Zámena manželiek

Mama na prenájom

Prokurátorka

Farma

Chuggington

Dva a pol chlapa

Možné je všetko

V hre je láska

Rosalinda

Agatha Christie : Poirot

Susedia

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Naša Zoo online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Naša Zoo

Zoo bez mreží a so šťastnými zvieracími obyvateľmi. Utópia nepoučiteľného snílka sa v roku 1930 zmenila na skutočnosť... George Mottershead nie je veľmi úspešný človek. Žije v byte nad obchodom svojho otca Alberta s manželkou Lizzie a ich dvoma dcérami - dospievajúcou Muriel a malou June.

Po bojoch v prvej svetovej vojne, v ktorej zahynul jeho brat, trpí George posttraumatickou stresovou poruchou. Vojnová skúsenosť ho naučila súcitiť s každým živým tvorom a jeho rodina bezmocne sleduje, ako sa do malého domčeka nasťahuje papagáj, opica a neskôr aj ťava, ktorú George zachránil pred hladom alebo brutálnym zaobchádzaním zo strany cirkusantov. Cestou na stretnutie vojnových veteránov George náhodou narazí na krásny, ale chátrajúci vidiecky dom - Oakfield House. Dom a rozsiahle pozemky by boli ideálne pre rodinu a rastúcu populáciu zvierat. Ako to však zariadiť, keď Mottersheadovci nemajú ani funus?

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma