Sleduj seriál Odkrytá Európa online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Odkrytá Európa online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Odkrytá Európa na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Tento titul už nie je v ponuke, pozri sa na všetky seriály tu.

Bambuľkine dobrodružstvá

Zrada

Šmolkovia

Harry Potter

Labková patrola

Výnimočná Nikol

Dunaj, k vašim službám

Monk

Mia a čarovné ihrisko

Nedodržaný sľub

Mama na prenájom

Zámena manželiek

Dr. House

Na nože

Nemocnica

O dievčatku Makovičke

Jednorožce zo Zoo

Dva a pol chlapa

Máša a medveď

Columbo

O seriáli Odkrytá Európa

Európsky kontinent sa ocitol takpovediac v bode zlomu – zápasí s dôsledkami pandémie Covid-19 i s vojnou na Ukrajine. Európa čelí veľkým výzvam.

Medzinárodný tím tvorcov na krútil šesť tematických dokumentov, v ktorých predstavuje divákom nielen súčasné problémy Európy, ale aj tých, ktorí pripravujú jej budúcnosť. Vydajte sa na cestu naprieč našim kontinentom a spoznajte všetky problémy súčasnosti, ktorým čelí...

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma