Sleduj seriál Sila ženy online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Sila ženy online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Sila ženy na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Sila ženy online

Divoký anjel

Vinnetou

Columbo

Labková patrola

Zámena manželiek

Dva a pol chlapa

Simpsonovci

Chalupáři

Dr. House

Žandár zo Saint Tropez

Hranica

Dvojka na zabitie

Máša a medveď

Šťastná rybka

Agatha Christie : Poirot

Prázdniny

Susedia

Pat a Mat

Mami, kúp mi psa

Klinika Hope

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Sila ženy online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Sila ženy

Sila ženy rozpráva príbeh Bahar (Özge Özpirinçci), mladej vdovy s dvoma deťmi, ktorá sa pretĺka životom. Matka ju opustila keď mala len 8 rokov, neskôr prišla aj o starú mamu a otca. V čase, keď sa cítila úplne sama, sa zoznámila so Sarpom (Caner Cindoruk), do ktorého sa bláznivo zamilovala. Po niekoľkých rokoch šťastného spolužitia prichádza aj o svojho manžela a ostali jej už len dve veci, ktoré ju držia pri živote: jej deti, 7-ročná Nisan (Kübra Süzgün) a 4-ročný Doruk (Ali Semi Sefil).

Spoločne s nimi sa snaží obrátiť život na hru, chudobu na zábavu a samotu na radosť. Pretože keď vidí úsmev na ich tvárach, aj jej srdce sa usmieva. Čeliť všetkým prekážkam, ktoré jej život kladie pod nohy, pomáha Bahar najmä veľká láska, ktorú stále cíti k svojmu zosnulému manželovi Sarpovi. V duchu s ním hovorí o všetkých svojich problémoch a spomína na obdobie spoločného šťastia. Tieto spomienky slúžia ako most medzi jej minulosťou a súčasnosťou. Zároveň jej však bránia budovať mosty do budúcnosti, pretože v Baharinom srdci nie je miesto pre inú lásku a vzťah.

Táto mladá a krásna žena sa vzdala svojho života a svojej ženskosti, obetovala sa pre svoje deti a nedokáže sa odpútať od minulosti. Keď sa jej matka, Hatice (Bennu Yıldırımlar), vráti po dvadsiatich rokoch do jej života, Bahar musí čeliť svojej minulosti a zistí, že tie časy v skutočnosti neboli také, ako si ich pamätá. Keď sa snaží znovu zblížiť so svojou matkou, postaví sa jej do cesty veľká prekážka: jej sestra Şirin (Seray Kaya). Táto problémová mladá dievčina robí všetko, čo je v jej silách, aby zabránila zmiereniu svojej matky a staršej sestry. S cieľom chrániť Şirinu duševnú pohodu sa Hatice otočí Bahar chrbtom práve v čase, kedy ju spolu so svojimi dvomi malými deťmi veľmi potrebuje. Urobí tak napriek protestom svojho manžela Envera (Şerif Erol).

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma