Sleduj seriál S.W.A.T. online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál S.W.A.T. online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program S.W.A.T. na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: S.W.A.T. online

Bambuľkine dobrodružstvá

Zrada

Šmolkovia

Harry Potter

Labková patrola

Výnimočná Nikol

Dunaj, k vašim službám

Monk

Mia a čarovné ihrisko

Nedodržaný sľub

Mama na prenájom

Zámena manželiek

Dr. House

Na nože

Nemocnica

O dievčatku Makovičke

Jednorožce zo Zoo

Dva a pol chlapa

Máša a medveď

Columbo

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál S.W.A.T. online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli S.W.A.T.

Akčný kriminálny seriál S.W.A.T. je inšpirovaný rovnomenným televíznym seriálom z roku 1975. Dej odohrávajúci sa v Los Angeles sleduje akcie policajnej zásahovej jednotky, ktorej velí bývalý mariňák a dnes elitný policajt Daniel "Hondo" Harrelson (Shemar Moore). Ten vyrastal v miestnej černošskej komunite a je rozpoltený tým, že na jednej strane cíti prirodzenú lojalitu voči miestnym ľuďom, zároveň je však profesionál plne oddaný svojmu tímu. Ďalším významným príslušníkom Hondovej elitnej jednotky je David "Deacon" Kay (Jay Harrington), skúsený dôstojník, ktorý stavia tím S.W.A.T. vždy na prvé miesto, napriek pocitu zneuznania, pretože mu nadriadení nezverili velenie tímu. Vystupovať z radu a tým robiť jednotke problémy bude Jim Street (Alex Russel), mladý suverén, napriek tomu sľubný nový člen jednotky. Christina "Chris" Alonsoová (Lina Esco) je obratná dôstojníčka a cvičiteľka policajných psov. Dominique Luca (Kenny Johnson) je skvelý vodič zaisťujúci bezpečnú prepravu členov tímu na miesta, kde to vrie. Na činnosť jednotky dohliada inšpektorka Jessica Cortezová (Stephanie Sigman), kapitánka losangeleskej metropolitnej polície, ktorá svojej práci dáva prednosť pred všetkým ostatným, a to aj pred utajovaným milostným vzťahom s Hondom. Súperom Hondovho tímu je ďalšia losangeleská jednotka pod velením Jeffa Mumforda (Peter Onorati), agresívneho vodcu, ktorý rád robí veci po svojom. S Hondom, ktorý je hlavným motorom akcie, podstupujú títo odvážni muži a ženy nebezpečenstvo, aby ochránili svoju komunitu a ľudské životy.

Zdroj: TV Markíza

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma