Sleduj seriál Tvoja MINI tvár znie povedome online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Tvoja MINI tvár znie povedome online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Tvoja MINI tvár znie povedome na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Tvoja MINI tvár znie povedome online

Akčná jazda

Kde bolo, tam bolo

Smiech povolený

V ríši divov

Hezky česky

Lásky čas

Labková patrola

Dva a pol chlapa

Láska na prenájom

Druhá šanca

Agatha Christie : Poirot

Zámena manželiek

Mr. Bean

Oteckovia

Máša a medveď

Akčná jazda

Simpsonovci

Hranica

Lásky čas

Priznanie

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Tvoja MINI tvár znie povedome online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Tvoja MINI tvár znie povedome

Televízia Markíza prináša na obrazovky veľkolepú zábavnú šou plnú neuveriteľných premien a dych vyrážajúcich výkonov talentovaných detí vo veku od 5 do 12 rokov, ktoré divákom predvedú, ako by vyzerali svetové aj slovenské popové hviezdy v mini vydaní. Presvedčte sa na vlastné oči, že aj mini zabávači dokážu urobiť obrovskú šou a zabojovať o finančné výhry na dobročinné účely. Detský špeciál fenomenálnej šou Tvoja tvár znie povedome sa uplynulú jar stretol s obrovským diváckym úspechom a výrazným ohlasom, preto teraz prichádza s celou samostatnou sériou. Opäť sa môžete tešiť na skúseného moderátora Martina Nikodýma a tiež na hviezdnu porotu do ktorej zasadnú ostrieľaní matadori, obľúbený spevák Mário "Kuly" Kollár a skvelá herečka a komička Zuzana Kubovčíková Šebová, ku ktorým sa pridá moderátorka Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová. Každému zo súťažiacich sa bude počas celého priebehu šou venovať jeho osobný mentor z radov populárnych tvárí Markízy, speváckou poradkyňou bude aj tentoraz Jana Daňová a tanečným koučom Miňo Kereš.

Zdroj: TV Markíza

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma