Sleduj seriál Veľvyslancova dcéra online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Veľvyslancova dcéra online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Veľvyslancova dcéra na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Veľvyslancova dcéra online

Tomáš a Diana

Česko Slovensko má Talent

Dunaj, k vašim službám

Nemocnica

Love Island

Labková patrola

Mášine rozprávky

Mechamato

Pán profesor

Zámena manželiek

Mama na prenájom

Prokurátorka

Farma

Chuggington

Dva a pol chlapa

Možné je všetko

V hre je láska

Rosalinda

Agatha Christie : Poirot

Susedia

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Veľvyslancova dcéra online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Veľvyslancova dcéra

V Turecku v meste Mugla sa chystá slávna svadba bohatého podnikateľa Sancara Efeho (Engin Akyürek) s dievčaťom Menekse, ktorú mu vybrala jeho matka. Menekse je zjavne veľmi zamilovaná, zatiaľ čo Sancar sa správa dosť odťažito. V priebehu farbistých predsvadobných obradov mu miestny blázon Kavruk pripomína 8 rokov starú udalosť, kedy si Sancar ešte ako chudobný chlapec bral dcéru veľvyslanca Nare (Neslihan Atagül), s ktorou sa od detstva milovali. Nare ale počas svadobnej noci bez stopy zmizla a ich príbeh sa stal legendou.

Kavruk o nej zložil pieseň, v ktorej sa hovorí, že sa premenila na vtáka... Nare ale v skutočnosti žije v Čiernej Hore, kde je jej otec veľvyslancom. Má malú dcérku Melek, a práve niekoho zavraždila. Skrvavený nôž pošle v čiernom vreci svojmu otcovi, zoberie dcérku a ponáhľa sa na letisko, mieri do Turecka, do Mugly. V lietadle sa zoznámi s Gedizom Isiklim bez toho, aby tušila, že je to Sancarov priateľ a obchodný partner, ktorý do Mugly letí, aby bol Sancarovi svedkom na svadbe. Gediz sa do Nare na prvý pohľad zamiluje...

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma