Sleduj seriál Vinaři online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Vinaři online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Vinaři na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Vinaři online

Tomáš a Diana

Česko Slovensko má Talent

Dunaj, k vašim službám

Nemocnica

Love Island

Labková patrola

Mášine rozprávky

Mechamato

Pán profesor

Zámena manželiek

Mama na prenájom

Prokurátorka

Farma

Chuggington

Dva a pol chlapa

Možné je všetko

V hre je láska

Rosalinda

Agatha Christie : Poirot

Susedia

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Vinaři online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Vinaři

Kateřina Hýsková prichádza z Prahy so svojimi dvoma dospelými deťmi navštíviť rodičov v malebnej juhomoravskej dedinke Křetice, kde jej otec, vinár, oslavuje narodeniny. Kateřina je emancipovaná rozvedená manažérka, má trochu roztržitého syna Buddyho, ktorý by sa najradšej len tak flákal, a športovo založenú dcéru Petru, ktorá sníva o tom, že sa stane profesionálnou basketbalistkou. Ani jeden z nich však netuší, že v dôsledku rôznych okolností sa ich pobyt v Křeticiach predĺži...

Bedřich Pavlíček, vážený občan Křetice, oslavuje šesťdesiate piate narodeniny. Jeho narodeniny sú v Křeticiach rovnako významnou udalosťou ako Vianoce - v porovnaní s Vianocami si však každý môže zadarmo vypiť jeho víno, takže je to ešte lepšie. Jediný, kto nechce, aby ho Pavlíček hostil, je Vlček, veľký vinár. Ten sa s ním chce konečne zmieriť, a tak mu chce usporiadať vlastnú oslavu. Organizáciu narodenín má však pevne v rukách Stázi Pavlíček, takže to nebude mať ľahké. Bedřichovi chce k narodeninám popriať aj jeho dcéra Kateřina, ktorá príde so svojimi takmer dospelými deťmi Buddym a Petrou. Tí neradi navštevujú "Áziu", ako Buddy z Prahy nazýva Moravu. Ale to je nakoniec jedno, pretože hlavnú úlohu aj tak zohrá mŕtve prasa...

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma