Sleduj seriál Vitajte v Raji online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Vitajte v Raji online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Vitajte v Raji na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Sledovať: Vitajte v Raji online

Zámena manželiek

Labková patrola

Dva a pol chlapa

Žandár zo Saint Tropez

Bol raz jeden život

Agatha Christie : Poirot

Nemocnica

Šeherezáda – nevypovedané príbehy

Pán profesor

Oteckovia

Love Island

Horná Dolná

Sestričky

Česko Slovensko má Talent

SuperStar

Indiana Jones

Farma

Máša a medveď

Lajna

Pečie celé Slovensko

Zaberie to len 3 minúty a môžeš sledovať seriál Vitajte v Raji online

Objednať Kuki je ľahké

Máš ju na 14 dní zadarmo a záleží len na tebe, či po skúšobnej dobe prejdeš do platenej verzie Kuki.

1

Vyberieš
si tarifu

2

Zaregistruješ sa

3

Overíme tvoju
platobnú kartu

4

Sleduješ Kuki
14 dní zadarmo

5

V skúšobnej dobe môžeš Kuki
bezplatne ukončiť

6

Ak Kuki neukončíš, automaticky
sa ti strhne predplatné na ďalší mesiac

O seriáli Vitajte v Raji

V Miláne, talianskom hlavnom meste módy, začne temperamentná kráska Teresa nový život a... Stretne osudovú lásku.

Ktovie, ako by ich životy asi vyzerali, keby sudičky ich osud utkali inak. Šarmantný vizionár Pietro Mori (Giuseppe Zeno) by dnes možno stále žil v Spojených štátoch po boku manželky, o ktorej toho nik z jeho blízkych priateľov, ktorých možno bez väčších problémov porátať na prstoch jednej ruky, veľa nevie. A temperamentná kráska Teresa (Giusy Buscemi) by už asi bola vydatá za sukničkára Salva (Emanuel Caserio), s ktorým by ju čakal zúfalo prázdny život manželky a matky na plný úväzok v jej malebnom rodisku na Sicílii, kde sú slová ako pokrok, zmena či emancipácia neznámymi pojmami. Lenže... Po smrti manželky už Pietra v Amerike nič nedržalo, a tak sa vrátil do Talianska, kde sa mu navzdory mnohým prekážam podarilo splniť si svoj sen a otvoriť Raj, jeden z najvychýrenejších módnych domov v Miláne. A práve tam osud zavial i Teresu, ktorá po odhalení snúbencovej nevery okamžite zrušila svadbu a zamierila čo najďalej od miesta, kde si o jej potupe, ale aj o ukážkovom výstupe, ktorý tomu prekliatemu neverníkovi urobila pred celým mestečkom čvirikali už aj vrabce na strechách...

Netrvá dlho a Teresina osviežujúca bezprostrednosť, jej zaujímavé nápady a neprehliadnuteľná krása očaria nielen príťažlivého marketingového mága Vittoria (Alessandro Tersigni), ktorému Raj vďačí za naozaj unikátne výklady a reklamné kampane vo všetkých médiách, ale i samotného Pietra. Na tom by nebolo nič zlé... Keby Vittorio a Pietro neboli priatelia. Keby Pietra míľovými krokmi nedobiehala temná minulosť, kvôli ktorej ho vplyvný bankár Carlo Mandelli (Corrado Tedeschi), ktorý ho z celého srdca nenávidí, nechcel stoj, čo stoj zruinovať. A keby sa Pietro v slabej chvíli nerozhodol finančné suchoty riešiť tým najhorším možným spôsobom - dvorením Carlovej dcére Andreine (Alice Torriani)!

Srdce však neoklameš. Chce, čo chce. A to Pietrovo, nech už navonok vystupuje akokoľvek... Chce Teresu.

Markíza
Oficiální text distributora.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma