Sleduj seriál Zac Efron nohami na Zemi online a ZDARMA

Chceš hneď teraz pozerať seriál Zac Efron nohami na Zemi online? S internetovou telkou Kuki si ho vychutnáš 14 dní zadarmo. Vyber si tarifu Kuki veľká a sleduj program Zac Efron nohami na Zemi na televízore, PC alebo v mobile. Sleduj naživo alebo neskôr zo záznamu v sekcii Seriály.

S vylepšením Naviac seriály môžeš svoj obľúbený program sledovať až 6 mesiacov spätne.

Tento titul už nie je v ponuke, pozri sa na všetky seriály tu.

Bambuľkine dobrodružstvá

Zrada

Šmolkovia

Harry Potter

Labková patrola

Výnimočná Nikol

Dunaj, k vašim službám

Monk

Mia a čarovné ihrisko

Nedodržaný sľub

Mama na prenájom

Zámena manželiek

Dr. House

Na nože

Nemocnica

O dievčatku Makovičke

Jednorožce zo Zoo

Dva a pol chlapa

Máša a medveď

Columbo

O seriáli Zac Efron nohami na Zemi

V cestovateľskej reality šou sa herec Zac Efron vydáva na dlhú cestu okolo sveta spoločne s expertom na wellness Darinom Olienom, aby zistil, ako žiť zdravo a udržateľne.

Stretáva sa s ľuďmi, ktorým sa darí vyrábať potraviny čo možno najudržateľnejšími postupmi, často však veľmi jednoduchým spôsobom. Ich cestopisné reportáže sa zameriavajú na témy histórie, cestovania, životných skúseností, prírody, zelenej energie a udržateľného života.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma

Teš sa na vyše 140 TV staníc, 4K obraz a stovky filmov

TV stanice vo Full HD a 4K kvalite alebo možnosť sledovať programy až 7 dní spätne. To je telka Kuki! Z pestrej ponuky TV programov si vyberie naozaj každý. Okrem toho v Kuki nájdeš najobľúbenejšie seriály a videotéku s vyše 1 000 filmami.


Kuki je ideálna televízia pre celú rodinu. Každý člen domácnosti si ľahko vytvorí svoj vlastný profil a nastaví vzhľad podľa seba. Navyše si polovicu staníc z ponuky vyberáš sám, takže je len na tebe, ktorým programom dáš prednosť.

Vyskúšaj online TV na 14 dní zdarma